Prudnik24

Wysoka frekwencja na festynie policyjnym

Lipiec 27
12:08 2011

Poranne, wtorkowe opady deszczu nie przeszkodziły w odbyciu się wojewódzkich obchodów Święta Policji w Prudniku. Prudniczanie licznie przybyli na stadion przy ul. Kolejowej.

Punktualnie o 12:00 w kościele pod wezwaniem Św. Michała Archanioła, odbyła się uroczysta msza święta w intencji policjantów. Po niej pododdziały policji przemieściły się na centralny plac miasta, gdzie uroczyście został wręczony sztandar dla Komendy Powiatowej Policji w Prudniku. Na rynku wręczono również policjantom garnizonu opolskiego odznaczenia, wyróżnienia oraz nominacje na wyższe stopnie policyjne. Wszystko odbyło się zgodnie z ceremoniałem policyjnym i przy udziale kompanii reprezentacyjnej oraz orkiestry policyjnej z Katowic.

O 16:00 na stadionie przy ul. Kolejowej rozpoczął się festyn pod nazwą „Policja zaprasza”, który przyciągnął dużą liczbę mieszkańców naszego regionu. Niewątpliwie jedną z największych atrakcji był pokaz wyszkolenia antyterrorystów z udziałem śmigłowca policyjnego. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się pozostałe atrakcje przygotowane przez policjantów, m.in. pokaz wyszkolenia psów policyjnych.

Komenda Powiatowa Policji w Prudniku dziękuję wszystkim za obecność oraz pomoc w organizacji święta.

[nggallery id=35]

(fot. KPP Prudnik)

About Author

Redakcja

Redakcja

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 117

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Prudnik podobnie jak wszystkie miasta cierpi na brak parkingów, ale pierwszy raz słyszę aby parkingi...

KOLEJNA GŁUPOTA !!!!...

oli

Prudnik...minimalizm życiowy...

ewa

Jaka mać taka nać i tyle w temacie....