Prudnik24

Wysoka frekwencja na festynie policyjnym

Lipiec 27
12:08 2011

Poranne, wtorkowe opady deszczu nie przeszkodziły w odbyciu się wojewódzkich obchodów Święta Policji w Prudniku. Prudniczanie licznie przybyli na stadion przy ul. Kolejowej.

Punktualnie o 12:00 w kościele pod wezwaniem Św. Michała Archanioła, odbyła się uroczysta msza święta w intencji policjantów. Po niej pododdziały policji przemieściły się na centralny plac miasta, gdzie uroczyście został wręczony sztandar dla Komendy Powiatowej Policji w Prudniku. Na rynku wręczono również policjantom garnizonu opolskiego odznaczenia, wyróżnienia oraz nominacje na wyższe stopnie policyjne. Wszystko odbyło się zgodnie z ceremoniałem policyjnym i przy udziale kompanii reprezentacyjnej oraz orkiestry policyjnej z Katowic.

O 16:00 na stadionie przy ul. Kolejowej rozpoczął się festyn pod nazwą „Policja zaprasza”, który przyciągnął dużą liczbę mieszkańców naszego regionu. Niewątpliwie jedną z największych atrakcji był pokaz wyszkolenia antyterrorystów z udziałem śmigłowca policyjnego. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się pozostałe atrakcje przygotowane przez policjantów, m.in. pokaz wyszkolenia psów policyjnych.

Komenda Powiatowa Policji w Prudniku dziękuję wszystkim za obecność oraz pomoc w organizacji święta.

[nggallery id=35]

(fot. KPP Prudnik)

About Author

Redakcja

Redakcja

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 113

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Czy rządzenie jednoosobowe , bez dyskusji i zbędnych pytań można nazwać dobrym rządzeniem ? Przepraszam...

Mniejszość nie kładzie kłód pod nogi -jedynie wstrzymała się od głosu. Zapraszam do obejrzenia na...

dobrze rządzi to chcą odwołać tak tylko w Polsce mniejszość rządziła tyle lat i nic...

po ustaleniu zwyrodnialca ustawić jako cel na strzelnicy niech strzelają w ten nic nie warty...