Prudnik24

Czesi kradli paliwo

Sierpień 18
10:21 2011

Dwóch obywateli Republiki Czech zostało zatrzymanych w okolicach Głuchołaz, po tym jak ukradli paliwo z jednej ze stacji benzynowych w Prudniku.

Policjant będący po służbie zauważył, że dwóch mężczyzn zmienia tablice rejestracyjne w swoich aucie, z czeskich na polskie. O tym zdarzeniu został powiadomiony dyżurny komendy powiatowej, który przekazał tę informację do wszystkich patroli. Jeden z nich zauważył, jak auto ze zmienionymi tablicami rejestracyjnymi wyjeżdża z jednej ze stacji benzynowych. Kierowca nie reagował na sygnały do zatrzymania pojazdu. Rozpoczął się pościg, o którym zostali powiadomieni również policjanci z Głuchołaz, gdyż w tamtą stronę kierowało się poszukiwane auto. W Głuchołazach ustawiono blokadę, lecz tuż przed miastem pojazd skręcił w polną drogę, jednak po przejechaniu kilkuset metrów przebił oponę i uszkodził zawieszenie. Mężczyźni kontynuowali ucieczkę pieszo, lecz zostali zatrzymani przez prudnickich policjantów.

Zatrzymali obywatele Czech przyznali się do kradzieży paliwa i dobrowolnie poddali się karze. Trwa sprawdzanie czy osoby te nie są odpowiedzialne za inne zdarzenia tego typu.

(fot. KPP Prudnik)

Gazeta Prudnik24 – numer 124

Reklama

Reklama

Reklamy

Facebook

Komentarze

Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz,...

Moje stwierdzenie będzie bardzo przykre ale powodowane własnymi doświadczeniami. Wszystkie sprawy będą umorzone z...

Xyz

Ludzie maja pilnować swoich aut ? A od czego mamy policję !? Czy naprawdę...

kurwa kamere macie! psy!...