Prudnik24

Ekspedientka zleciła kradzież w mięsnym

Październik 26
11:20 2011

W poniedziałek policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów mięsnych w Prudniku. Okazało się, że zleciła je ekspedientka pracująca w tym sklepie.

Policjanci, którzy udali się na miejsce zdarzenia stwierdzili, że do włamania doszło bez jakichkolwiek przeszkód, gdyż na drzwiach i zamku nie było uszkodzeń. To wzbudziło ich podejrzenia, które potwierdziły się po kilku godzinach. Zatrzymano 5 osób, w tym ekspedientkę, pracującą w okradzionym sklepie.

To ona chcąc ukryć manko w sklepowej kasie, namówiła znajomego na skok – mówi rzecznik prudnickiej policji, mł. asp. Piotr Pogoda. – Kiedy ten zgodził się, dorobiła komplet kluczy.

Sprawca wraz z trzema kompanami, po udanej kradzieży, otrzymali od zleceniodawczyni kilkaset złotych i podzielili się łupami.

Podczas włamania, skradziono około 100 kg wędlin, kilkanaście kilogramów mięsa, przyprawy, kilkadziesiąt butelek oleju oraz gotówkę. Straty oszacowano na 8 tysięcy złotych. Wszystkim osobom związanym z kradzieżą grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. KPP Prudnik)

About Author

Miras

Miras

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 111

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

po ustaleniu zwyrodnialca ustawić jako cel na strzelnicy niech strzelają w ten nic nie warty...

Brawo!!! w końcu ktoś się za to trucie bierze. W okresie grzewczym nie idzie wyjść...

Nieźle zryte berety. Kto ich wybiera - i jeszcze im za takie pomysły płacą....

LOL

Drogi Panie Maćku ! Tu nie o wielkość strefy chodzi, lecz o efektywność działań Gminy...