Prudnik24

Akcja „Znicz”

Październik 31
23:45 2011

W poniedziałek i wtorek trwała prudnicka akcja „Znicz”, podczas której zmieniono m.in. organizację ruchu w okolicach prudnickiego cmentarza.

W poniedziałek (31.10) o godz. 14:00, zmieniła się organizacja ruchu w rejonie cmentarza komunalnego w Prudniku. Ulica Dąbrowskiego od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Staszica jest ulicą jednokierunkową i można na nią wjechać tylko od strony Kościuszki. Parkowanie na tym odcinku: od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Parkową po prawej stronie jezdni (parkowanie jest dopuszczone tylko dla pojazdów osób niepełnosprawnych oraz pojazdów osób, które niepełnosprawnych przywożą na cmentarz).Od skrzyżowania z ul. Parkową do ul. Staszica, parkować można ukośnie, lewej stronie jezdni. Ulica Parkowa również staje się drogą jednokierunkową i można w nią skręcić tylko z ulicy Sądowej.

Wszystkie wyżej wymienione odcinki zostały odpowiednio oznakowane, a na miejscu pracować będą prudniccy policjanci. W pozostałych miejscowościach powiatu prudnickiego nie będzie żadnych zmian w organizacji ruchu, jednak w Białej będzie można skorzystać z dodatkowego parkingu, zlokalizowanego przy pawilonie handlowym (ul. Prudnicka).

(fot. sxc)

Gazeta Prudnik24 – numer 121

Reklama

Reklama

ReklamyFacebook

Komentarze

Luk

Próg może i zwiększa bezpieczenstwo ale za to może pogorszyć zdrowie. Mianowicie auta hamujące...

Starostwo informuje w internecie a oznakowania brak. 14.11.2017 większość kierowców musiała zawracać spod wiaduktu...

Dla takich tekstów lubie czytac ten portal...

Dla takich tekstów lubie czytac ta strone...