Prudnik24

Akcja „Znicz”

Październik 31
23:45 2011

W poniedziałek i wtorek trwała prudnicka akcja „Znicz”, podczas której zmieniono m.in. organizację ruchu w okolicach prudnickiego cmentarza.

W poniedziałek (31.10) o godz. 14:00, zmieniła się organizacja ruchu w rejonie cmentarza komunalnego w Prudniku. Ulica Dąbrowskiego od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Staszica jest ulicą jednokierunkową i można na nią wjechać tylko od strony Kościuszki. Parkowanie na tym odcinku: od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Parkową po prawej stronie jezdni (parkowanie jest dopuszczone tylko dla pojazdów osób niepełnosprawnych oraz pojazdów osób, które niepełnosprawnych przywożą na cmentarz).Od skrzyżowania z ul. Parkową do ul. Staszica, parkować można ukośnie, lewej stronie jezdni. Ulica Parkowa również staje się drogą jednokierunkową i można w nią skręcić tylko z ulicy Sądowej.

Wszystkie wyżej wymienione odcinki zostały odpowiednio oznakowane, a na miejscu pracować będą prudniccy policjanci. W pozostałych miejscowościach powiatu prudnickiego nie będzie żadnych zmian w organizacji ruchu, jednak w Białej będzie można skorzystać z dodatkowego parkingu, zlokalizowanego przy pawilonie handlowym (ul. Prudnicka).

(fot. sxc)

About Author

Miras

Miras

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 117

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Prudnik podobnie jak wszystkie miasta cierpi na brak parkingów, ale pierwszy raz słyszę aby parkingi...

KOLEJNA GŁUPOTA !!!!...

oli

Prudnik...minimalizm życiowy...

ewa

Jaka mać taka nać i tyle w temacie....