Prudnik24

Prudnicka grupa PaT gotowa do premiery

Styczeń 27
12:09 2012

Podczas trzeciego dnia prób nad spektaklem „SHOW” aktorzy dopracowywali szczegóły jego realizacji. Rozpoczęto też prace nad drugim z przedstawień – „Sekretem” – m.in. kompletując jego obsadę.

Aktorzy w trzecim dniu prób pracy nad „SHOW” zbudowali role, opanowali ruch sceniczny, pracę z rekwizytem, utrwalili pamięciowo tekst. To wszystko zaskoczyło wczorajszego gościa, Panią Komisarz Katarzynę Szarblewską.

Tak szybkie tempo przygotowania „SHOW” pozwoliło na rozpoczęcie pracy nad drugim spektaklem, zatytułowanym „Sekret”. W roli dilera narkotyków zobaczymy w nim Patryka Haczkiewicza (ZSZ w Prudniku), któremu przeciwstawi się dobra bohaterka Ania – w tej roli Magdalena Zapała (I LO w Prudniku).
Akcja przedstawienia rozgrywa się wśród publiczności na widowni, bez wykorzystania sceny. Twórcy spektaklu stawiają na dynamikę i interakcję. Pomysłodawcą takiego rozwiązania scenicznego jest autor programu „Profilaktyka a Ty„, insp. Grzegorz Jach (www.pat.policja.gov.pl).

Warto zaplanować czas i pojawić się na premierze obu przedstawień (to już 30 stycznia 2012 o godz. 18:00 w sali widowiskowej POK przy ul. Mickiewicza 1).
Obsada jest kapitalna! Zdolną i wrażliwą młodzież wspierają na scenie w rolach aktorskich m.in.: Pani poseł na Sejm RP Janina Okrągły, Pani Maria Strońska (dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania w Prudniku), Katarzyna Szarblewska (Komenda Powiatowa Policji w Prudniku), Panie Barbara Srębacz i Anna Szczepaniak (nauczyciele PG nr 1) oraz Daria Bielecka (nauczycielka wychowania przedszkolnego).

Musisz być z nami!

Elżbieta Jamborska – ekspert programu PaT, reżyser „Teatru Bez Garderoby”

[nggallery id=88]

About Author

Miras

Miras

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 107

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Złodziej teraz szuka wielu sposobów jak zarobić na życie więc wziął się za nietypowe działanie,...

dzień przed zakończeniem głosowanie-16 głosów, dzień zakończenia 275. Przypadek? Pf.Chłopcy koniecznie chcą skakać wyżej d&*%y....

Wygląda na to, że po prawej stronie jest ul Armii Krajowej, po lewej Szkolna, u...

Czego jest ten plan na zdjęciu? Coś nie kojarzę z planu żadnego miejsca w Prudniku,...

reklamowe napoje energetyczne
  • zamów napoje własnym z logo już od szt producent energetyczne w puszce ml woda soki
  • woda-reklamowa.pl