Prudnik24

Pogoń wygrywa w 1/8 Pucharu

Kwiecień 19
14:06 2012

Piłkarze Pogoni wygrali skromnie – 1:0, lecz awansowali do półfinału regionalnego Pucharu Polski.

Zawodnicy Waldemara Sierakowskiego w składzie: Roskosz, Zając, Pietruszka, Wicher, Werner, Sroka, Olejnik, Dziwisz, Grabowski, Mazur i Rudzki, mieli od początku spotkania jeden cel – awans do półfinału. Zaczęli go realizować już od pierwszych minut, kiedy to rozpoczęli ataki na bramkę Polonii. Reakcją przyjezdnych było zagęszczenie linii obrony, a po 15 minucie, kiedy to po podaniu Rudzkiego piłkę do bramki skierował Sroka, drużyna z Nysy praktycznie tylko się broniła.

Gol strzelony w pierwszym kwadransie ustawił całe spotkanie. Nie brakowało jednak ciekawych akcji, szczególnie w wykonaniu Łukasz Mazura. Brakowało jedynie kolejnych bramek, aby prudniczanie nabrali jeszcze więcej pewności przed kolejnym pucharowym spotkaniem, w którym prawdopodobnym rywalem biało-niebieskich będzie Polonia Głubczyce. Jednak najbliższy cel jest inny, pokonać Orła Źlinice! To spotkanie już w najbliższą sobotę przy Kolejowej 7!

Więcej informacji o Pogoni przeczytasz na stronie www.PogonPrudnik.pl

(fot. PogonPrudnik.pl)

About Author

Miras

Miras

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 105

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Złodziej teraz szuka wielu sposobów jak zarobić na życie więc wziął się za nietypowe działanie,...

dzień przed zakończeniem głosowanie-16 głosów, dzień zakończenia 275. Przypadek? Pf.Chłopcy koniecznie chcą skakać wyżej d&*%y....

Wygląda na to, że po prawej stronie jest ul Armii Krajowej, po lewej Szkolna, u...

Czego jest ten plan na zdjęciu? Coś nie kojarzę z planu żadnego miejsca w Prudniku,...