Prudnik24

Świąteczna majówka (ZDJĘCIA)

Maj 07
11:34 2012

Prezentujemy galerię zdjęć z majówki, która odbyła się po zakończeniu oficjalnych obchodów 3 maja, w Parku Miejskim w Prudniku.

Oprócz orkiestry dętej z Prudnickiego Ośrodka Kultury podczas pikniku zaprezentowali się młodzi wokaliści i instrumentaliści z zaprzyjaźnionego z Prudnikiem czeskiego Bruntala (Základní umělecká škola – ZUŠ), wokaliści z Dziecięcego Studia Piosenki POK, oraz zespół romski „Romani Bacht” („Cygańskie Szczęście”). Na zakończenie można było usłyszeć mocniejszy rockowy set w wykonaniu również działającego przy POK zespołu młodzieżowego „OUTERS” (Kacper Kowalczuk, Jakub Mularczyk, Igor Talarczyk, Krzysztof Miller).

W programie imprezy znalazły się również: cross rowerowy dla najmłodszych i wystawa plenerowa plac plastycznych dzieci, pod hasłem „Barwy romskiego świata”.
Występy artystyczne odbyły się w ramach realizacji projektu „Na transgraniczną nutę”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i programu pod hasłem „Przekraczamy granice”.

[nggallery id=119]

Bogusław Zator

About Author

Redakcja

Redakcja

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 117

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Prudnik podobnie jak wszystkie miasta cierpi na brak parkingów, ale pierwszy raz słyszę aby parkingi...

KOLEJNA GŁUPOTA !!!!...

oli

Prudnik...minimalizm życiowy...

ewa

Jaka mać taka nać i tyle w temacie....