Prudnik24

Zbliża się koncert Modern Talking

Zbliża się koncert Modern Talking
30 sierpnia
12:30 2013

Dużymi krokami zbliża się koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band. 14 września na płycie nyskiego stadionu zagra twórca takich przebojów jak „Cheri cheri Lady” czy „You’re My Heart, You’re My Soul”.

Oprócz koncertu niemieckiego piosenkarza organizatorzy przewidzieli wiele innych atrakcji: – Cała impreza będzie miała charakter pikniku rodzinnego i na płycie bocznej stadionu od godziny 14 będzie można zasiąść za kierownicą symulatora formuły 1, zobaczyć gigantyczne bańki mydlane czy pokazy sztuk walki.  Trzeba też dodać, że dzieci do lat 10 będą mogły wejść na imprezę za darmo – opowiada Anna Głogiewicz, dyrektor promocji Radia Nysa FM.

Przed gwiazdą wieczoru zagra nyski zespół Horyzont. Działający od czterech lat band wydał w 2012 pierwszą płytę zatytułowaną Pochłania mnie. Koncert zapowiadany, jako najważniejsze muzyczne wydarzenie regionu rozpocznie się o godzinie 18 i planowo potrwa 2 godziny.  O odpowiednią oprawę występu zadba Fun Club niemieckiego zespołu. Część planów na to wydarzenie zdradził Edmund Jakubiszyn, przedstawiciel polskiego Fun Clubu: – Przy okazji koncertów Thomasa Andersa zawsze przygotowujemy tzw. fun action np. podczas piosenki „You’re My Heart, You’re My Soul” rzucamy na scenę białe róże. Na koncert w Nysie przygotowaliśmy też niespodziankę.

Bilety w dalszym ciągu dostępne są w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 40 zł za miejsca na płycie boiska do 100 zł i 150 zł za strefy znajdujące się blisko sceny. Wejściówki można nabyć przez stronę www.ebilet.pl lub w trzech punktach na terenie Prudnika m.in. w Prudnickim Ośrodku Kultury.

DSCN6409

Gazeta Prudnik24 – numer 183

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook