Prudnik24

Majówka na Sportowo

Majówka na Sportowo
Kwiecień 29
13:20 2014

Pierwszego dnia maja, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Prudniku organizuje Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego i Turniej Trójek Siatkarskich.

Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego odbędzie się na kortach w prudnickich Parku Miejskim. Zmagania rozpoczną się o godz. 10:00, lecz biuro zawodów będzie czynne już od 9:30. Zawody zostaną rozegrane w dwóch grupach, w których drużyny będą rywalizowały w systemie każdy z każdym. Po dwa najlepsze deble z każdej grupy, walczyć będą o miejsca 1-3. Zakończenie turnieju planowane jest na 16:30, kiedy to zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy i puchary.

Podczas majówki rozegrany zostanie również Turniej Trójek Siatkarskich, który także rozpocznie się o godzinie 10:00. Odprawa techniczna i losowanie grup odbędzie się o 9:45 na Orliku w Parku Miejskim, a kwadrans później pierwsze zespoły rozpoczną rywalizację. W turnieju uczestniczyć mogą zespołu męskie, żeńskie i mieszane, liczące maksymalnie 4 zawodników (3 + 1 rezerwowy). Spotkania będą rozgrywane do 2 wygranych setów (do 15 punktów). System rozgrywek jest uzależniony od ilości drużyn, które zgłoszą się do turnieju.

Zgłoszenia na oba turnieje można przesyłać na adres: osir-prudnik@wp.pl lub telefonicznie: 77 436 25 63.

About Author

Redakcja

Redakcja

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 107

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Złodziej teraz szuka wielu sposobów jak zarobić na życie więc wziął się za nietypowe działanie,...

dzień przed zakończeniem głosowanie-16 głosów, dzień zakończenia 275. Przypadek? Pf.Chłopcy koniecznie chcą skakać wyżej d&*%y....

Wygląda na to, że po prawej stronie jest ul Armii Krajowej, po lewej Szkolna, u...

Czego jest ten plan na zdjęciu? Coś nie kojarzę z planu żadnego miejsca w Prudniku,...