Prudnik24

Majówka na Sportowo

Majówka na Sportowo
Kwiecień 29
13:20 2014

Pierwszego dnia maja, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Prudniku organizuje Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego i Turniej Trójek Siatkarskich.

Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego odbędzie się na kortach w prudnickich Parku Miejskim. Zmagania rozpoczną się o godz. 10:00, lecz biuro zawodów będzie czynne już od 9:30. Zawody zostaną rozegrane w dwóch grupach, w których drużyny będą rywalizowały w systemie każdy z każdym. Po dwa najlepsze deble z każdej grupy, walczyć będą o miejsca 1-3. Zakończenie turnieju planowane jest na 16:30, kiedy to zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy i puchary.

Podczas majówki rozegrany zostanie również Turniej Trójek Siatkarskich, który także rozpocznie się o godzinie 10:00. Odprawa techniczna i losowanie grup odbędzie się o 9:45 na Orliku w Parku Miejskim, a kwadrans później pierwsze zespoły rozpoczną rywalizację. W turnieju uczestniczyć mogą zespołu męskie, żeńskie i mieszane, liczące maksymalnie 4 zawodników (3 + 1 rezerwowy). Spotkania będą rozgrywane do 2 wygranych setów (do 15 punktów). System rozgrywek jest uzależniony od ilości drużyn, które zgłoszą się do turnieju.

Zgłoszenia na oba turnieje można przesyłać na adres: osir-prudnik@wp.pl lub telefonicznie: 77 436 25 63.

Gazeta Prudnik24 – numer 124

Reklama

Reklama

Reklamy

Facebook

Komentarze

Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz,...

Moje stwierdzenie będzie bardzo przykre ale powodowane własnymi doświadczeniami. Wszystkie sprawy będą umorzone z...

Xyz

Ludzie maja pilnować swoich aut ? A od czego mamy policję !? Czy naprawdę...

kurwa kamere macie! psy!...