Prudnik24

Nowa Królowa jest blondynką

Nowa Królowa jest blondynką
Czerwiec 21
22:08 2014

Aneta Sroka, nowa Miss Ziemi Prudnickiej ma 20 lat i jest tegoroczną maturzystką, absolwentką technikum o profilu ekonomicznym w prudnickim Zespole Szkół Rolniczych.

Jak powiedziała nam chwilę po finale konkursu, nie spodziewała się wygranej. Początkowo nie przeszła nawet kwalifikacji, ale dostała się do finału po rezygnacji jednej z uczestniczek.

Uważa, że udział w konkursie miss dużo jej dał – przede wszystkim pozwolił uwierzyć w swoje możliwości, bo jak dotąd była bardzo spokojną osobą. Dodaje, że ostatnie dwa miesiące były okresem wytężonej pracy, ale dziewczyny wspierały się nawzajem. Jej prywatną faworytką w wyborach była Paulina Kwoczek, i bardzo cieszy się, że została ona Miss Publiczności.

Panna Aneta jako swoje zainteresowania wymienia jazdę na rowerze, lubi też czytać książki. Nie mamy niestety najlepszych wiadomości dla adoratorów nowej prudnickiej Królowej Piękności. Aneta ma już chłopaka, i jak mówi, nie ma zamiaru go zmieniać.

Pytana o swoje plany na przyszłość, mówi o założeniu rodziny, także o karierze w bankowości, być może nawet stanowisku dyrektora w banku. Nie wyklucza jednak, że po ostatnich doświadczeniach na scenie spróbuje swoich sił także w modelingu.

Jakie są plany nowej miss na wakacje? Zamierza spędzić je aktywnie – rower, basen – razem ze swoimi znajomymi.

Anecie życzymy spełnienia jej planów i gratulujemy wygranej!

Gazeta Prudnik24 – numer 121

Reklama

Reklama

ReklamyFacebook

Komentarze

Luk

Próg może i zwiększa bezpieczenstwo ale za to może pogorszyć zdrowie. Mianowicie auta hamujące...

Starostwo informuje w internecie a oznakowania brak. 14.11.2017 większość kierowców musiała zawracać spod wiaduktu...

Dla takich tekstów lubie czytac ten portal...

Dla takich tekstów lubie czytac ta strone...

miarka wzrostu dla dzieci
  • oferujemy szablony malarskie naklejki na ścianę oraz ścienne dla dzieci
  • pastelowelove.pl