Prudnik24

Niedzielny Maraton MTB

Niedzielny Maraton MTB
Wrzesień 06
11:20 2014

sportwars7 września o godzinie 11 odbędzie się kolarski maraton na dystansie 30 i 45 kilometrów. Zawodnicy wystartują z ulicy Dąbrowskiego, a trasa będzie wiodła leśnymi ścieżkami przez podnóża Gór Opawskich.

Główny cel maratonu, to popularyzacja i upowszechnienie kolarstwa górskiego oraz zachęcenie do podejmowania aktywności fizycznej przez osoby w każdym wieku. Maraton będzie jest skierowany do amatorów, którzy mogą wystartować w kilku kategoriach – sześciu męskich i dwóch kobiecych.

Uczestnicy będą mieli zapewnione opiekę medyczną, posiłek regeneracyjny oraz pamiątkowe koszulki i medale. Na najszybszych w danych kategoriach czekają też nagrody rzeczowe.

 

Szczegółowa trasa i informacje dostępne są na stronie organizatora www.sportwars.pl. Do dwóch godzin przed rozpoczęciem zawodów będzie jeszcze możliwość zapisu, ale w takim przypadku organizatorzy zastrzegają, że nie ma pewności, iż zapewnią wszelkie świadczenia związane z pakietem startowym.

About Author

Redakcja

Redakcja

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 107

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Złodziej teraz szuka wielu sposobów jak zarobić na życie więc wziął się za nietypowe działanie,...

dzień przed zakończeniem głosowanie-16 głosów, dzień zakończenia 275. Przypadek? Pf.Chłopcy koniecznie chcą skakać wyżej d&*%y....

Wygląda na to, że po prawej stronie jest ul Armii Krajowej, po lewej Szkolna, u...

Czego jest ten plan na zdjęciu? Coś nie kojarzę z planu żadnego miejsca w Prudniku,...