Prudnik24

Druga debata kandydatów na burmistrza Prudnika już w środę 5 listopada!

Druga debata kandydatów na burmistrza Prudnika już w środę 5 listopada!
Listopad 03
16:00 2014

5 listopada (środa) o godz. 18 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza przy ul. Gimnazjalnej 2 w Prudniku odbędzie się druga debata z kandydatami na burmistrza Prudnika pt. „Masz głos!”. Tym razem poruszone zostaną kwestie społeczne. Wszyscy kandydaci zapowiedzieli swój udział! Wejścia do hali będą otwarte od strony ulicy Kościuszki.

Pierwsza z debat – gospodarcza – sprzed trzech tygodni pokazała, że jest w Prudniku ogromne zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia – w POK-u zjawiło się tak wielu chętnych do obejrzenia przedwyborczego starcia kandydatów, że część osób nie zmieściła się w sali reprezentacyjnej. Z tego względu zmieniliśmy lokalizację drugiej z debat, przenosząc ją do hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego, gdzie dla każdego powinno znaleźć się siedzące miejsce.

W środę 5 listopada podczas debaty dotyczącej zagadnień społecznych zaprezentują się przed Państwem wszyscy kandydaci – Katarzyna Czochara, Alicja Drożdżyńska, Franciszek Fejdych, Grzegorz Jędrzej, Andrzej Mićka i Lucjusz Standera. Pytania do nich skierowane będą dotyczyły głównie takich zagadnień, jak: rynek pracy, opieka społeczna, zatrudnienie w administracji, demografia, organizacje pozarządowe, kultura, sport. Prowadzącym będzie ponownie Bartosz Sadliński. Zmienia się natomiast formuła, bo tym razem – poza pytaniami od prowadzącego – przewidzieliśmy możliwość zadania pytania z publiczności, ponadto każdy z kandydatów będzie mógł zadać pytanie dowolnie wybranemu przez siebie kandydatowi. Liczymy na Państwa obecność i już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym, przedwyborczym wydarzeniu, którego tematyka jest bliska każdemu mieszkańcowi naszego miasta. Przypomnijmy – organizatorem debaty jest Gazeta Prudnik24 przy współpracy ze Stowarzyszeniem Liceum Ogólnokształcącego im. A . Mickiewicza w Prudniku. Wstęp – bezpłatny.

Gazeta Prudnik24 – numer 124

Reklama

Reklama

Reklamy

Facebook

Komentarze

Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz,...

Moje stwierdzenie będzie bardzo przykre ale powodowane własnymi doświadczeniami. Wszystkie sprawy będą umorzone z...

Xyz

Ludzie maja pilnować swoich aut ? A od czego mamy policję !? Czy naprawdę...

kurwa kamere macie! psy!...