Prudnik24

Kolejny Piknik Sportowy Prudnik Cup już 27 czerwca!

Kolejny Piknik Sportowy Prudnik Cup już 27 czerwca!
25 marca
18:30 2015

27 czerwca 2015 roku już po raz 6 organizujemy Piknik Sportowy Prudnik Cup 2015. Już dziś serdecznie zapraszamy i mamy ogromną nadzieję, że Park Miejski w Prudniku, w słoneczną czerwcową sobotę, zostanie wypełniony ludźmi, którzy chcą zmierzyć swoje siły w kilkunastu dyscyplinach sportowych, posłuchać dobrej muzyki, a przede wszystkim otworzyć swoje serca i wydać ciężko zarobione pieniądze na aukcjach charytatywnych.

W tym roku gramy dla Patrycji Łobos, która 20 dni przed Piknikiem skończy swój pierwszy rok życia.

Rok ciężkiego życia, naznaczonego walką o każdy dzień, z którego połowę spędziła na szpitalnych oddziałach. Wrodzona wada serca, czekający ją wkrótce przeczep wątroby, to tylko niektóre problemy jakie spadły na tą ładną, uśmiechniętą, małą dziewczynkę, jej wytrwałych rodziców i dzielne rodzeństwo.

Podczas Pikniku, jak co roku, nie zabraknie słodkiej chmury, zabawy, sportu, emocji, rywalizacji, dobrej muzyki, nie może zabraknąć również wielkich serc.

Pamiętajcie – jesteśmy umówieni – 27 czerwca 2015 roku od godziny 11 do 00:15 w Parku Miejskim w Prudniku. To będzie wielki dzień dla nas wszystkich. Pamiętajcie tylko, żeby zabrać ze sobą uśmiech, piknikowe koce i klucz do Waszych serc.

Zachęcamy również bardzo gorąco do przekazywania przedmiotów, które zostaną zlicytowane podczas tradycyjnych Piknikowych aukcji charytatywnych.

Kontakt ws. przekazywania przedmiotów:

Tel. +48 602 878 502 lub +48 603 793 909

e-mail: info@tigers-prudnik.pl

www.facebook.com/TigersPrudnik

www.tigers-prudnik.pl

Jak co roku Stowarzyszenie Sportowe Tigers Prudnik, swoją sztandarową imprezę, czyli Piknik Sportowy Prudnik Cup, zorganizuje przy współpracy z Urzędem Miasta, Starostwem Powiatowym, Agencją Promocji i Rozwoju Gminu Prudnik, Prudnickim Ośrodkiem Kultury i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Prudniku. Energię elektryczną zapewni Zakład Budynków Komunalnych, a Park Miejski zostanie przygotowany i wysprzątany przez Zakład Usług Komunalnych. Nie zabraknie zapewne wsparcia ze strony wielu sponsorów, z którymi Tigersi podejmują właśnie rozmowy, o czym będziemy informować na bieżąco.

Grzegorz Pawlak

Prezes Stowarzyszenia Sportowego Tigers Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 186

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook