Prudnik24

Ferie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Prudniku

Ferie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Prudniku
Styczeń 30
14:00 2016

Zajęcia gry w piłkę nożną i unihokeja, turniej siatkówki, tenisa stołowego i piłki nożnej oraz basen za złotówkę –  to propozycje Ośrodka Sportu i Rekreacji w Prudniku na tegoroczną, szkolną przerwę zimową.

Ferie rozpoczęły się od zajęć piłki nożnej dla dzieci szkół podstawowych organizowanych w hali sportowej przy ul. Łuczniczej 1 lutego. Kolejne spotkania odbywać się będą codziennie, z wyjątkiem weekendów w godzinach 9-12.

We wtorek 2 lutego w hali „Obuwnika” odbyły się z kolei pierwsze zajęcia Unihokeja. Kolejne zaplanowane zostały na czwartek 4 lutego w godzinach 12-14.

Prudnicki basen pływacki w czasie ferii dostępny będzie dla dzieci i młodzieży za złotówkę od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00 do godziny 21.00 oraz w soboty od godziny 12.00 do godziny 19.00 (z wyjątkiem godzin zarezerwowanych dla grup zorganizowanych).

W środę 3 lutego, ponownie na „Obuwniku” odbędzie się Otwarty Turniej Siatkówki. Początek o godzinie 9.30 (zapisy w dniu zawodów na godzinę przed rozpoczęciem). Turniej organizowany jest bez podziału na kategorie wiekowe i płeć.

We wtorek 9 lutego w Centrum Sportowym w Niemysłowicach rozegrany zostanie Turniej Tenisa Stołowego. Kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja oraz open dla młodzieży (dziewcząt i chłopców) i dorosłych (kobiet i mężczyzn). Początek o godzinie 10.00 (zapisy w dniu zawodów na godzinę przed rozpoczęciem).

Ferie z prudnickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zakończą się Turniejem Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Prudnika dla chłopców z rocznika 2007. Zawody rozegrane zostaną w hali sportowej  przy ul. Łuczniczej w sobotę 13.02.2016 r., a ich początek zaplanowany został na godzinę 9.00.

Źródło: OSiR Prudnik

About Author

Redakcja

Redakcja

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 117

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Prudnik podobnie jak wszystkie miasta cierpi na brak parkingów, ale pierwszy raz słyszę aby parkingi...

KOLEJNA GŁUPOTA !!!!...

oli

Prudnik...minimalizm życiowy...

ewa

Jaka mać taka nać i tyle w temacie....

chesterfield meble poznań

skórzane meble przywożone są z anglii wskutek czego nie da się ukryć że wysokiej klasy informacje na temat sprzedawanych mebli uzyskać
sklepzakpol.pl