Prudnik24

Ferie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Prudniku

Ferie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Prudniku
Styczeń 30
14:00 2016

Zajęcia gry w piłkę nożną i unihokeja, turniej siatkówki, tenisa stołowego i piłki nożnej oraz basen za złotówkę –  to propozycje Ośrodka Sportu i Rekreacji w Prudniku na tegoroczną, szkolną przerwę zimową.

Ferie rozpoczęły się od zajęć piłki nożnej dla dzieci szkół podstawowych organizowanych w hali sportowej przy ul. Łuczniczej 1 lutego. Kolejne spotkania odbywać się będą codziennie, z wyjątkiem weekendów w godzinach 9-12.

We wtorek 2 lutego w hali „Obuwnika” odbyły się z kolei pierwsze zajęcia Unihokeja. Kolejne zaplanowane zostały na czwartek 4 lutego w godzinach 12-14.

Prudnicki basen pływacki w czasie ferii dostępny będzie dla dzieci i młodzieży za złotówkę od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00 do godziny 21.00 oraz w soboty od godziny 12.00 do godziny 19.00 (z wyjątkiem godzin zarezerwowanych dla grup zorganizowanych).

W środę 3 lutego, ponownie na „Obuwniku” odbędzie się Otwarty Turniej Siatkówki. Początek o godzinie 9.30 (zapisy w dniu zawodów na godzinę przed rozpoczęciem). Turniej organizowany jest bez podziału na kategorie wiekowe i płeć.

We wtorek 9 lutego w Centrum Sportowym w Niemysłowicach rozegrany zostanie Turniej Tenisa Stołowego. Kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja oraz open dla młodzieży (dziewcząt i chłopców) i dorosłych (kobiet i mężczyzn). Początek o godzinie 10.00 (zapisy w dniu zawodów na godzinę przed rozpoczęciem).

Ferie z prudnickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zakończą się Turniejem Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Prudnika dla chłopców z rocznika 2007. Zawody rozegrane zostaną w hali sportowej  przy ul. Łuczniczej w sobotę 13.02.2016 r., a ich początek zaplanowany został na godzinę 9.00.

Źródło: OSiR Prudnik

About Author

Redakcja

Redakcja

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 107

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Złodziej teraz szuka wielu sposobów jak zarobić na życie więc wziął się za nietypowe działanie,...

dzień przed zakończeniem głosowanie-16 głosów, dzień zakończenia 275. Przypadek? Pf.Chłopcy koniecznie chcą skakać wyżej d&*%y....

Wygląda na to, że po prawej stronie jest ul Armii Krajowej, po lewej Szkolna, u...

Czego jest ten plan na zdjęciu? Coś nie kojarzę z planu żadnego miejsca w Prudniku,...

chesterfield meble poznań

skórzane meble przywożone są z anglii wskutek czego nie da się ukryć że wysokiej klasy informacje na temat sprzedawanych mebli uzyskać
sklepzakpol.pl