Prudnik24

Przygotowania do konkursu miss w toku

Przygotowania do konkursu miss w toku
Luty 15
14:00 2016

W połowie stycznia odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa finalistek Miss Opolszczyzny 2016. W konkursie biorą udział cztery dziewczyny z Ziemi Prudnickiej – w gronie dorosłych panien:  Aleksandra Starzyk i Natalia Szałagan oraz – wśród nastolatek: Kinga Nowakowska  i Natalia Wawrzyniak. Finałową galę zaplanowano na maj w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. 

Dzień zdjęciowy rozpoczął się od wizyty w salonie fryzjerskim, gdzie członkowie opolskiej Akademii Berendowicz& Kublin (oficjalny partner konkursu) zadbali o włosy kandydatek.  Sesja zdjęciowa odbyła się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym W Opolu. Na miejscu przez cały dzień z dziewczynami pracowała ekipa „Mary Kay” ze stolicy Opolszczyzny, specjalizująca się w makijażu.

Zdjęcia wykonywał natomiast jeden z czołowych fotografów w Polsce – Paweł Sierakowski, który w swoim dorobku posiada liczne sesje modowe, testowe dla agencji i modelek, zdjęcia komercyjne i publikacje. Uczestniczki konkursu fotografowała ponadto  Joanna Kolasa – oficjalny fotograf Miss Opolszczyzny 2016. Nadmieńmy, że organizatorką konkursu jest Anna Pabiś, licencjonowana organizator wyborów, a także II wicemiss Polski z 2013 roku.

 

About Author

Maciej Dobrzański

Maciej Dobrzański

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 117

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Prudnik podobnie jak wszystkie miasta cierpi na brak parkingów, ale pierwszy raz słyszę aby parkingi...

KOLEJNA GŁUPOTA !!!!...

oli

Prudnik...minimalizm życiowy...

ewa

Jaka mać taka nać i tyle w temacie....