Prudnik24

Przygotowania do konkursu miss w toku

Przygotowania do konkursu miss w toku
Luty 15
14:00 2016

W połowie stycznia odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa finalistek Miss Opolszczyzny 2016. W konkursie biorą udział cztery dziewczyny z Ziemi Prudnickiej – w gronie dorosłych panien:  Aleksandra Starzyk i Natalia Szałagan oraz – wśród nastolatek: Kinga Nowakowska  i Natalia Wawrzyniak. Finałową galę zaplanowano na maj w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. 

Dzień zdjęciowy rozpoczął się od wizyty w salonie fryzjerskim, gdzie członkowie opolskiej Akademii Berendowicz& Kublin (oficjalny partner konkursu) zadbali o włosy kandydatek.  Sesja zdjęciowa odbyła się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym W Opolu. Na miejscu przez cały dzień z dziewczynami pracowała ekipa „Mary Kay” ze stolicy Opolszczyzny, specjalizująca się w makijażu.

Zdjęcia wykonywał natomiast jeden z czołowych fotografów w Polsce – Paweł Sierakowski, który w swoim dorobku posiada liczne sesje modowe, testowe dla agencji i modelek, zdjęcia komercyjne i publikacje. Uczestniczki konkursu fotografowała ponadto  Joanna Kolasa – oficjalny fotograf Miss Opolszczyzny 2016. Nadmieńmy, że organizatorką konkursu jest Anna Pabiś, licencjonowana organizator wyborów, a także II wicemiss Polski z 2013 roku.

 

About Author

Maciej Dobrzański

Maciej Dobrzański

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 107

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Złodziej teraz szuka wielu sposobów jak zarobić na życie więc wziął się za nietypowe działanie,...

dzień przed zakończeniem głosowanie-16 głosów, dzień zakończenia 275. Przypadek? Pf.Chłopcy koniecznie chcą skakać wyżej d&*%y....

Wygląda na to, że po prawej stronie jest ul Armii Krajowej, po lewej Szkolna, u...

Czego jest ten plan na zdjęciu? Coś nie kojarzę z planu żadnego miejsca w Prudniku,...