Prudnik24

Przygotowania do konkursu miss w toku

Przygotowania do konkursu miss w toku
Luty 15
14:00 2016

W połowie stycznia odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa finalistek Miss Opolszczyzny 2016. W konkursie biorą udział cztery dziewczyny z Ziemi Prudnickiej – w gronie dorosłych panien:  Aleksandra Starzyk i Natalia Szałagan oraz – wśród nastolatek: Kinga Nowakowska  i Natalia Wawrzyniak. Finałową galę zaplanowano na maj w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. 

Dzień zdjęciowy rozpoczął się od wizyty w salonie fryzjerskim, gdzie członkowie opolskiej Akademii Berendowicz& Kublin (oficjalny partner konkursu) zadbali o włosy kandydatek.  Sesja zdjęciowa odbyła się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym W Opolu. Na miejscu przez cały dzień z dziewczynami pracowała ekipa „Mary Kay” ze stolicy Opolszczyzny, specjalizująca się w makijażu.

Zdjęcia wykonywał natomiast jeden z czołowych fotografów w Polsce – Paweł Sierakowski, który w swoim dorobku posiada liczne sesje modowe, testowe dla agencji i modelek, zdjęcia komercyjne i publikacje. Uczestniczki konkursu fotografowała ponadto  Joanna Kolasa – oficjalny fotograf Miss Opolszczyzny 2016. Nadmieńmy, że organizatorką konkursu jest Anna Pabiś, licencjonowana organizator wyborów, a także II wicemiss Polski z 2013 roku.

 

Gazeta Prudnik24 – numer 126

Reklama

 

Reklama

Reklamy

Facebook

Komentarze

az glowa boli od tych glupot.tak ciezko wynajac most tymczasowy?w niemczech,holandii stawiaja taki przez noc...

j23

a burmistrz w końcu niech znajdzie pieniądze na drogę i chodnik koło zespołu szkół na...

cieszę się bardzo nareszcie ktoś pomyślał o przeciętnym człowieku......

Rak

Prudnik też aspirując do miasta turystycznego powinien taka tężnie postawić, w rejonie Klasztorku. Pięknie uzupełnialiby...