Prudnik24

Poprawią wygląd dworca

Poprawią wygląd dworca
Luty 25
12:15 2016

Na mocy ustaleń między gminą Prudnik a „Arrivą”, która zarządza prudnickim dworcem autobusowym, firma zadeklarowała poprawę estetyki obiektu.

– Jest deklaracja ze strony pani dyrektor poprawiania wizerunku dworca już od tego roku. – poinformował naszą gazetę burmistrz Prudnika Franciszek Fejdych.

Jednocześnie gmina zamierza zwrócić się do GDDKiA o zakaz zatrzymywania się autobusów prywatnych przewoźników na przystankach komunikacji miejskiej. Przewoźnicy będą więc musieli zatrzymywać się na głównym dworcu i płacić „Arrivie” za możliwość jego użytkowania. Do tej pory, starając się uniknąć opłat, robili to na miejskich przystankach, bądź…omijali nasze miasto.

– Zatrzymywanie się autobusów i busów przewoźników na przystankach komunikacji miejskiej zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego i utrudnia komunikację miejską, co wielokrotnie było zaobserwowane. W związku z deklaracją, że dworzec „Arrivy” jest w stanie przyjąć każdego przewoźnika, decyzja nie może być inna niż cofnięcie pozwoleń – komentuje Franciszek Fejdych.

About Author

Maciej Dobrzański

Maciej Dobrzański

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 111

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

po ustaleniu zwyrodnialca ustawić jako cel na strzelnicy niech strzelają w ten nic nie warty...

Brawo!!! w końcu ktoś się za to trucie bierze. W okresie grzewczym nie idzie wyjść...

Nieźle zryte berety. Kto ich wybiera - i jeszcze im za takie pomysły płacą....

LOL

Drogi Panie Maćku ! Tu nie o wielkość strefy chodzi, lecz o efektywność działań Gminy...