Prudnik24

Bieg Paczkowski – zaproszenie

Bieg Paczkowski – zaproszenie
07 października
13:13 2016

Znając zamiłowanie do biegania mieszkańców okolic Prudnika serdecznie zapraszamy ich do udziału w pierwszej edycji Paczkowskiej Dychy w sobotę 22 października 2016 roku. Dystans 10km spokojnie do pokonania przez początkującego biegacza, ale równocześnie wystarczająco ambitny i wymagający dla biegaczy o większym stażu i kilometrażu.

Trasa biegu została wytyczona w ten sposób by zapewnić wartość dodaną wobec biegów typowo miejskich. Wyznaczono ją bowiem wokół Zalewu Paczkowskiego, u stóp pobliskich gór. Każdy uczestnik przebiegnie po dwóch tamach – elektrowniach wodnych, a także wałach otaczających Zalew Paczkowski, a na mecie otrzyma pamiątkowy medal za ukończenie biegu w Polskim Carcassonne. Gwarantujemy piękne, niezapomniane widoki oraz satysfakcjonującą i ciekawą trasę.
Po biegu zapraszamy wszystkich jego bohaterów na regenerację przy dobrej kuchni i dźwiękach zaprzyjaźnionej orkiestry.

Opłata za uczestnictwo: 30 złotych. Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Trójka Dzieciom. Nie wiemy czy cokolwiek z opłat startowych pozostanie, ale nawet jeśli nie wszystko zostanie wydane na zapewnienie Wam odpowiedniego komfortu to miejcie pewność, że reszta zostanie przeznaczona na pomoc dzieciakom, w szczególności tym, którym ta pomoc jest najbardziej potrzebna.
Zapisy i regulamin: www.biegpaczkowski.pl

Dziękujemy i zapraszamy!

Piotr Wach

Gazeta Prudnik24 – numer 183

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook