Prudnik24

Dobry plan to podstawa diety!

Dobry plan to podstawa diety!
13 października
15:06 2016

Czy wiesz, że ponad 50% osób porzuca decyzję o zdrowym odżywianiu lub diecie z powodu braku dobrej organizacji? Nieodpowiednie planowania pór posiłków, tego co będziemy jeść i co należy kupić sprawia, że robimy wszystko chaotycznie i szybko się zniechęcamy. Jak to zmienić?

Siła leży w nas samych

Dlaczego? Bo to od nas zależy czy będziemy się stosować do zaleceń dietetyka i czy zmienimy swoje życie na lepsze. Dlatego też tak ważne jest planowanie i organizowanie. Jeśli zaczynamy stosować dietę – nieważne czy odchudzającą czy oczyszczającą czy po prostu zwykłe racjonalne żywienie – niezbędne jest strategiczne myślenie. – tłumaczy Anita Ludwiczak, dietetyk Naturhouse w Nysie.

Planuj i organizuj – poznaj wskazówki dietetyka Naturhouse

  1. Ustal wcześniej plan posiłków na kolejne dni i zorganizuj czas na zrobienie zakupów i gotowanie.

  2. Oprócz głównych posiłków zaplanuj drobne przekąski, które zapobiegną podjadaniu (świeże warzywa, owoce, jogurty itp.). Zawsze miej je w lodówce.

  3. Zaopatrz się w pojemniki, które pozwolą zabrać posiłki do szkoły/pracy.

  4. Nie poddawaj się! Każdy nawet najdrobniejszy krok przybliża Cię do osiągnięcia celu!

n

Dołącz do akcji!

Po więcej wskazówek dotyczących właściwych nawyków żywieniowych zgłoś się do najbliższego Centrum Dietetycznego Naturhouse. Tylko do 30 listopada drzwi wszystkich placówek są otwarte dla każdego. W ramach trwającej akcji Uwaga Nadwaga! Można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych połączonych z pomiarami składu ciała. Każdy, kto skorzysta z darmowej konsultacji otrzyma cenne wskazówki żywieniowe i materiały edukacyjne dotyczące prawidłowego żywienia i negatywnego wpływu nadwagi oraz otyłości na nasz organizm.

Akcję wspiera aktorka Katarzyna Bujakiewicz, która zachęca Polaków do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze. Przyłącz się do akcji i poczęstuj zdrową dietą! Zapraszamy do naszego Centrum!

n2

Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Celna 15
48-300 Nysa
tel. 501 397 866
email:
nysa.celna@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 8-16

Wtorek, Środa 8-18

Czwartek 8- 15

Piątek 8-13

chuda

Pani Regina schudła z Naturhouse w Nysie 34 kg


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emenemd/domains/prudnik24.pl/public_html/prudnik/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Gazeta Prudnik24 – numer 183

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook