Prudnik24

Ukrywał się – został namierzony

Ukrywał się – został namierzony
Styczeń 08
11:50 2017

Dzięki pracy operacyjnej głubczyckich kryminalnych zatrzymany został 28-letni mieszkaniec powiatu. Mężczyzna od trzech lat poszukiwany był listem gończym. Żeby uniknąć odpowiedzialności za rozbój ukrywał się za granicą. Do kraju wrócił kilka tygodni temu.

W poniedziałek głubczyccy operacyjni obserwowali okolicę w której, jak wcześniej ustalili, mógł przebywać poszukiwany od trzech lat listem gończym 28– letni mieszkaniec naszego powiatu. Kiedy na widok funkcjonariuszy zbliżających się do grupki mężczyzn, jeden z nich podjął ucieczkę, operacyjni mieli pewność, że to poszukiwany.

Pościg za 28- latkiem zakończył się jego zatrzymaniem. Mężczyzna został przewieziony do ZK, gdzie ma spędzić ponad dwa lata. Wcześniej usłyszał jeszcze zarzut wewnątrzwspólnotowego nabycia z terenu Holandii prawie 8 gramów marihuany, którą znaleźli przy nim i w jego mieszkaniu kryminalni. Za to 28- latkowi grozi kolejnych 5 lat.

Za: KPP Prudnik

About Author

Redakcja

Redakcja

Related Articles

Brak komentarzy

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 105

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Złodziej teraz szuka wielu sposobów jak zarobić na życie więc wziął się za nietypowe działanie,...

dzień przed zakończeniem głosowanie-16 głosów, dzień zakończenia 275. Przypadek? Pf.Chłopcy koniecznie chcą skakać wyżej d&*%y....

Wygląda na to, że po prawej stronie jest ul Armii Krajowej, po lewej Szkolna, u...

Czego jest ten plan na zdjęciu? Coś nie kojarzę z planu żadnego miejsca w Prudniku,...