Prudnik24

Zapisy na półmaraton już otwarte

Zapisy na półmaraton już otwarte
Luty 09
13:28 2017

Wszyscy miłośnicy biegów są zaproszeni do Kietrza na międzynarodowy XI Półmaraton Kietrz – Třebom – Gródczanki – Pietrowice Wielkie organizowany w ramach Dni Kietrza. Start 10 czerwca 2017 r., o godzinie 10:00 ze Stadionu Miejskiego w Kietrzu.

Start i meta zaplanowane zostały na Stadionie Miejskim. W tym roku organizatorzy biegu nawiązali współpracę z jedną z największych firm w Polsce obsługującą biegi – DATASPORT. Zapewnia ona dokonanie profesjonalnego pomiaru czasu na zawodach, ale i również szczegółowo dopracowany portal zapisów. Podobnie jak w roku ubiegłym transmisja live z obrazu z linii mety dostępna na stronie internetowej organizatora. Nad oprawą zawodów ma czuwać doświadczony spiker.

Na trasie będzie przygotowanych 5 punktów żywnościowych wraz z wodą pitną, obsługiwanych przez wolontariuszy, a także 3 punkty odświeżania – kurtyny wodne. Nowością wśród kilku dostępnych kategorii będzie Klubowa, która będzie składać się z grupy minimum 5 osób bez względu na płeć, reprezentująca klub sportowy, stowarzyszenie, firmę, grupę przyjaciół, lokalną społeczność, itp.

Warunkiem uczestnictwa w półmaratonie jest uiszczenie opłaty startowej, której wysokość zależy od daty przelewu. Pierwsza opłata zaczyna się od kwoty 45,00 PLN płatna przelewem do 28 lutego 2017 r. Kobiety, które ukończyły 65 rok życia i mężczyźni powyżej 70 roku życia są zwolnieni z opłaty. Podobnie półmaratończycy, którzy brali udział we wszystkich X edycjach biegu. Od tego roku wprowadziliśmy również 20% zniżki w przypadku grupy minimum 10 osób przy jednorazowej wpłacie za całą drużynę.

Nagrody finansowe dla zawodników w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn w XI-edycji biegu wyniosą: I miejsce 1000 -zł, II miejsce – 750 zł, III miejsce – 500 zł, IV miejsce – 350 PLN, V miejsce – 300 PLN, VI miejsce – 250 PLN, VII miejsce – 200 PLN. Limit zawodników wynosi 500 osób. Dla uczestników biegu przewidziane jest losowanie dodatkowych nagród, w tym: telewizor 55 cali marki SAMSUNG SMART TV z WiFi. Warunkiem otrzymania nagrody, oprócz ukończenia biegu jest obecność podczas dekoracji i losowania.

Szczegółowe informacje o Półmaratonie znajdują się na stronie www.polmaraton.kietrz.pl.

Zapisy są przyjmowane poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2825 do dnia 8 czerwca (czwartek). Po tym terminie zapisy będą przyjmowane tylko i wyłącznie w dniu biegów w Biurze Zawodów w godzinach od 7:00 do 9:15.

About Author

Maciej Dobrzański

Maciej Dobrzański

Related Articles

Gazeta Prudnik24 – numer 111

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

po ustaleniu zwyrodnialca ustawić jako cel na strzelnicy niech strzelają w ten nic nie warty...

Brawo!!! w końcu ktoś się za to trucie bierze. W okresie grzewczym nie idzie wyjść...

Nieźle zryte berety. Kto ich wybiera - i jeszcze im za takie pomysły płacą....

LOL

Drogi Panie Maćku ! Tu nie o wielkość strefy chodzi, lecz o efektywność działań Gminy...

stoły rozkładane
  • Gwarancja Wyboru. Wysoka jakość Meble do Twojego domu.
  • kalwariameble.eu