Prudnik24

Lodziarnia pod orzechem – Lody mistrzowskie – naturalnie dobre Lody z Baborowa – Tomasz Szypuła

Lodziarnia pod orzechem  – Lody mistrzowskie – naturalnie dobre Lody z Baborowa – Tomasz Szypuła
Czerwiec 09
11:45 2017

Lodziarnia pod orzechem w Baborowie powstała aby sprawiać przyjemność wszystkim, którzy kochają lody –  zarówno tym młodszym, naszym Milusińskim, młodzieży jak i dorosłym.

Produkcja istnieje już od 1974 r. , prekursorem jest mój tata –  Stanisław Szypuła i tak trwa do dziś.   Ja zaraziłem się rzemiosłem i wcielam je czynnie w życie. Obecnie  prowadzę firmę szkoleniową Lodowe Inspiracje.  Jestem także założycielem pierwszego w Polsce bloga o tematyce lodów na portalu branżowym Ilody.com.pl/blog oraz pierwszego video bloga na moim profilu na F.c – Lodowe Inspiracje Tomasz Szypuła. Szkolę ludzi w całej Polsce i nie tylko.

W tym roku jako Lodziarnia pod Orzechem wystartowałem nie mistrzostwach Polski w lodach rzemislniczych. Spośród 13 ekip z całej Polski zdobyliśmy pierwszy raz w historii wszystkie trofea za –

Lody Waniliowe

Lody Czekoladowe

Lody autorskie  – lody awokado z austryjackim olejem z pestek dyni

Sorbet  – Malina z buraczkiem i rozmarynem

Nagroda główna – Deser lodowy

Wygrana dała nam przepustkę do uczestnictwa w Mistrzostwach Świata Copa del Mondo Gelato – które odbywają się co 2 lata w kraju lodów – Włoszech na największych targach branzy lodowo-cukierniczej – Sigep w Rimini – Styczeń 2018. Będziemy tam reprezentować Polskę!!!

Wszystkie te lody możecie spróbować w naszej lodziarni.

Lody to moje życie.  Chciał bym aby mogli Państwo cieszyć się  tym w mojej lodziarni.

Bardzo mocno postawiłem  na naturę. Do produkcji lodów używamy lokalnej śmietanki i mleka z Mleczarni Głubczyckiej,  najlepszych, starannie wyselekcjonowanych produktów włoskich, polskich i innych oraz sezonowych świeżych owoców. Nasze lody owocowe – sorbety zawierają 100% owoców lub pulp owocowych. Nie zawierają dodatków aromatyzujących i barwiących. Zagęstnikiem jest pektyna oraz błonnik regulujący gospodarkę jelitową.

Nasze lody mleczne nie zawierają emulgatorów, konserwantów oraz sztucznych aromatów. Struktura lodów i smak bierze się z odpowiedniego procesu technologicznego, najlepszego surowca oraz pasji, która powoduje, że nasze lody sprawiają przyjemność nawet najbardziej wysmakowanym gustom.

To wszystko robimy po to aby zadowalać naszych gości i móc cieszyć się coraz większą ilością zadowolonych Lodomaniaków.

Nasz lokal położony jest w pięknym miejscu, wśród zieleni, starego orzecha włoskiego i sąsiedniego parku. Znajdą tu Państwo oprócz pysznych lodów przyjazne otoczenie dla siebie i swoich pociech.

Zapraszamy na nasze mistrzowskie lody oraz pyszną włoską kawę przygotowywaną specjalnie dla nas!!!

Bardzo serdecznie zapraszamy do Lodziarni pod Orzechem do Baborowa na ul. Moniuszki 5

Poniedziałek – Piątek – 14- 20

Sobota – 13 – 20

Niedziela – 12 – 20

 

Gazeta Prudnik24 – numer 135

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Reklamy

Facebook