Prudnik24

Klaudia Pach nową radną

Klaudia Pach nową radną
Czerwiec 25
11:33 2017

31 procent głosów. Tyle otrzymała Klaudia Pach. Wygrała wybory uzupełniające. To wyniki oficjalne.  Klaudia Pach uzyskała 46 głosów, Drugi był Mieczysław Witos 28 głosów, dalej Przemysław Kanarski 22, Szymon Zyśk 18. Bartosz  Sobierski i Rafał Pawluś po 14, a Zbigniew Fornalik – 6.

– Dziękuje mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie i wyrozumiałość, którą obdarzyli mnie podczas kampanii. Dziękuję również tym z Państwa, którzy oddali głos na moich kontrkandydatów, a tym samym dali dowód obywatelskiej dojrzałości. Daliście mi Państwo siłę i obdarzyliście wielkim mandatem zaufania. Już dzisiaj obiecuję Państwu, że nie zawiodę Waszych oczekiwań – powiedziała nowa radna portalowi glucholazyonline.com.

Rajmund Miller, poseł PO: To jest dziewczyna, która ma wyższe wykształcenie, ma doświadczenie, które zdobyła u mnie w biurze, jest mocno związana z Głuchołazami. Zaznaczam jednak, że pani Klaudia nie jest członkiem Platformy Obywatelskiej. Zostawiam jej walna rękę w decyzjach. Nie będzie żadnych nacisków. Jeśli uzna, że ważniejsze są dla niej inne sprawy niż koalicja, to jest jej osobista sprawa.

Andrzej Gębala, radny PO: To oznacza mądrego człowieka w radzie. To osoba , która będzie mogła zrobić coś dla tego rejonu z którego została wybrana. Nie znam jej osobiście, ale wiem że jest rozsądna, dobrze poukładana i to najprawdopodobniej będzie to wzmocnienie dla istniejącej koalicji.

Roman Sambor, wiceburmistrz: Młodość młodość jeszcze raz młodość wkracza do rady, a taka jest potrzeba. Miała dobry wynik już w pierwszych wyborach i tu też ma dobry. Jestem ciekaw jaką będzie radną. Mam nadzieję, że nie będzie problemów przy  współpracy. Jednak ciekawe jest to, że w dwóch różnych okręgach miała taki dobry wynik.

Szymon Pleszczak, Forum Samorządowe: Gratuluję wygranej Pani Klaudii Pach. Mam nadzieję że jako młoda, ambitna osoba, będzie wypełniać swoje obowiązki sumiennie, w trosce o wszystkich mieszkańców gminy, bez względu na istniejące koalicje w radzie, czy różnice polityczne. Tego też życzę nowej Radnej. Trzymam kciuki.

Za: glucholazyonline.com

About Author

Redakcja

Redakcja

Related Articles

Brak komentarzy

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 113

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Dyrektor chyba sam potrzebuje już jednego z 60 łoży. Niech idzie na emeryturę a nie...

Czy rządzenie jednoosobowe , bez dyskusji i zbędnych pytań można nazwać dobrym rządzeniem ? Przepraszam...

Mniejszość nie kładzie kłód pod nogi -jedynie wstrzymała się od głosu. Zapraszam do obejrzenia na...

dobrze rządzi to chcą odwołać tak tylko w Polsce mniejszość rządziła tyle lat i nic...