Prudnik24

Przyjdź na turniej, pomóż pogorzelcom z Szybowic

Przyjdź na turniej, pomóż pogorzelcom z Szybowic
Sierpień 31
18:43 2017

Prudnickie Stowarzyszenie Sportowe „Tigers” znane z działalnośći charytatywnej nie zamierza bezradnie patrzeć na tragedię pogorzelców z Szybowic. Okazją do kwesty na rzecz ofiar potężnego pożaru, w którym spłonął dom i tartak rodziny Wysockich będzie turniej piłkarski.

Odbędzie się on już 3 września i rozpocznie się o godz. 10:30 na Orliku w prudnickim parku. W ten sposób wpisze się w szereg wydarzeń, które odbędą się w Prudniku w pierwszy weekend września.

– Zaproszonych zostało kilka drużyn z naszego miasta, w tym reprezentacje Starostwa Powiatowego, Policji, Straży Pożarnej, Aresztu Śledczego, a także drużyny gości z okolicznych miejscowości – informuje „Gazetę Prudnik24” Alfred Ploszczonka ze stowarzyszenia „Tigers”, podkreślając, że wzorem organizowanych przez „Tigersów” wielu podobnych imprez, turniej ma charakter otwarty, integracyjny i promujący krzewienie kultury fizycznej i sportu.

Stowarzyszenie liczy na zwiększenie zainteresowania uprawianiem sportu, popularyzację aktywności fizycznej, aktywizację i integrację amatorskich grup i drużyn piłkarskich. „Tigersi” uważają, że być może turniej wpisze się na stałe w kalendarz imprez sportowych w naszym regionie.

– Warto przyjść, zobaczyć i pokibicować. Szczególnie, że w trakcie imprezy zorganizowana zostanie zbiórka na rzecz wspomożenia odbudowy Tartaku w Szybowicach, wsparcia dla firmy i rodziny znanej i szanowanej w okolicy, również za działalność prospołeczną. Rodzina, która straciła dorobek kilkudziesięciu lat, niejednokrotnie wspierała akcje zbiórek na rzecz potrzebujących dzieci organizowane przez Stowarzyszenie Sportowe Tigers Prudnik – tłumaczy Alfred Ploszczonka.

Gazeta Prudnik24 – numer 124

Reklama

Reklama

Reklamy

Facebook

Komentarze

Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz,...

Moje stwierdzenie będzie bardzo przykre ale powodowane własnymi doświadczeniami. Wszystkie sprawy będą umorzone z...

Xyz

Ludzie maja pilnować swoich aut ? A od czego mamy policję !? Czy naprawdę...

kurwa kamere macie! psy!...