Prudnik24

Duże zmiany w organizacji ruchu

Duże zmiany w organizacji ruchu
Wrzesień 07
17:38 2017

10 września br., w godzinach od 9:00 do 18:00 na terenie Prudnika odbywać się będzie wyścig kolarski – Memoriał im. Stanisława Szozdy. W związku z tym wydarzeniem na czas zawodów na terenie miasta wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Policjanci apelują o stosowanie się do sygnałów i znaków drogowych oraz pozostawiania pojazdów w miejscach wyznaczonych.

Już w najbliższą niedzielę (10 września) na terenie miasta odbywać się będzie wyścig kolarski – Memoriał im. Stanisława Szozdy Kolarskie Kryterium Uliczne. Trasa wyścigu prowadzić będzie ulicami: Rynek, Zamkowa, Piastowska, Plac Wolności, Kościuszki, Armii Krajowej, Małachowskiego, Damrota. Na czas zawodów ulice, którymi przebiegać będzie wyścig zostaną całkowicie wyłączone z ruchu pojazdów wraz z zakazem ich pozostawiania w tych miejscach. Piesi natomiast będą mogli poruszać się chodnikami i wyznaczonymi przejściami.

Policjanci oraz organizatorzy zawodów przypominają, że w tym dniu, w godzinach od 9:00 do 18:00 niemożliwy będzie wjazd do strefy wyścigu, jak również wyjazd z tej strefy. Dlatego też mieszkańcy tego rejonu, którzy będą chcieli korzystać z pojazdów proszeni są o pozostawienie ich poza strefą zamkniętą dla ruchu oznaczoną na mapie.

W tym dniu na terenie miasta pojawi się więcej niż zwykle policyjnych patroli. Funkcjonariusze będą informowali wszystkich zainteresowanych o wyznaczonych objazdach, będą kierowali ruchem, a także dbali o bezpieczeństwo uczestników wyścigu oraz mieszkańców.

Policjanci zalecają objazd ulicami: Kolejowa, Nyska, Piastowska.

Mapa pod linkiem:

http://prudnik.policja.gov.pl/opr/kpp-prudnik/aktualnosci/8199,Memorial-im-Stanislawa-Szozdy-zmiany-organizacji-ruchu.html

Za: KPP Prudnik

 

 

About Author

Redakcja

Redakcja

Related Articles

Brak komentarzy

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 117

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Prudnik podobnie jak wszystkie miasta cierpi na brak parkingów, ale pierwszy raz słyszę aby parkingi...

KOLEJNA GŁUPOTA !!!!...

oli

Prudnik...minimalizm życiowy...

ewa

Jaka mać taka nać i tyle w temacie....