Prudnik24

Duże zmiany w organizacji ruchu

Duże zmiany w organizacji ruchu
Wrzesień 07
17:38 2017

10 września br., w godzinach od 9:00 do 18:00 na terenie Prudnika odbywać się będzie wyścig kolarski – Memoriał im. Stanisława Szozdy. W związku z tym wydarzeniem na czas zawodów na terenie miasta wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Policjanci apelują o stosowanie się do sygnałów i znaków drogowych oraz pozostawiania pojazdów w miejscach wyznaczonych.

Już w najbliższą niedzielę (10 września) na terenie miasta odbywać się będzie wyścig kolarski – Memoriał im. Stanisława Szozdy Kolarskie Kryterium Uliczne. Trasa wyścigu prowadzić będzie ulicami: Rynek, Zamkowa, Piastowska, Plac Wolności, Kościuszki, Armii Krajowej, Małachowskiego, Damrota. Na czas zawodów ulice, którymi przebiegać będzie wyścig zostaną całkowicie wyłączone z ruchu pojazdów wraz z zakazem ich pozostawiania w tych miejscach. Piesi natomiast będą mogli poruszać się chodnikami i wyznaczonymi przejściami.

Policjanci oraz organizatorzy zawodów przypominają, że w tym dniu, w godzinach od 9:00 do 18:00 niemożliwy będzie wjazd do strefy wyścigu, jak również wyjazd z tej strefy. Dlatego też mieszkańcy tego rejonu, którzy będą chcieli korzystać z pojazdów proszeni są o pozostawienie ich poza strefą zamkniętą dla ruchu oznaczoną na mapie.

W tym dniu na terenie miasta pojawi się więcej niż zwykle policyjnych patroli. Funkcjonariusze będą informowali wszystkich zainteresowanych o wyznaczonych objazdach, będą kierowali ruchem, a także dbali o bezpieczeństwo uczestników wyścigu oraz mieszkańców.

Policjanci zalecają objazd ulicami: Kolejowa, Nyska, Piastowska.

Mapa pod linkiem:

http://prudnik.policja.gov.pl/opr/kpp-prudnik/aktualnosci/8199,Memorial-im-Stanislawa-Szozdy-zmiany-organizacji-ruchu.html

Za: KPP Prudnik

 

 

Brak komentarzy

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 122

Reklama

Reklama

ReklamyFacebook

Komentarze

Luk

Próg może i zwiększa bezpieczenstwo ale za to może pogorszyć zdrowie. Mianowicie auta hamujące...

Starostwo informuje w internecie a oznakowania brak. 14.11.2017 większość kierowców musiała zawracać spod wiaduktu...

Dla takich tekstów lubie czytac ten portal...

Dla takich tekstów lubie czytac ta strone...