Prudnik24

Stoisz za długo? Zapłacisz

Stoisz za długo? Zapłacisz
Wrzesień 13
16:02 2017

Nowe rozwiązania parkingowe wprowadza sieć sklepów „Kaufland”. Od teraz każdy, kto zaparkuje na dłużej niż 90 minut, zapłaci 4 zł. Tak będzie też w Prudniku.

Czytelnicy zgłaszali naszej redakcji fakt zainstalowania przy wjeździe na sklepowy parking urządzeń do poboru opłat. Niektórzy pytali, jaki jest cel takiego działania firmy.

– Na parkingu przy markecie Kauflandu w Prudniku trwają prace mające na celu uporządkowanie powierzchni parkingowej w celu zapewnienia klientom jak największej liczby dostępnych miejsc, a jednocześnie zapobieżenia traktowania parkingu jako długoterminowego miejsca postoju – wyjaśnia Michał Ostrowidzki z biura prasowego warszawskiej siedziby Kauflandu. –  Docelowo przy wjeździe na parking zamontowane będą bramki wjazdowe umożliwiające bezpłatne parkowanie do 90 minut postoju. Koszt każdej kolejnej godziny powyżej 90 minut wyniesie 4 zł. Podobny system z powodzeniem funkcjonuje już w kilku innych lokalizacjach. Wprowadzone rozwiązanie zapewni naszym klientom większy komfort parkowania przy okazji robienia zakupów w markecie.

Wydaje się, że system faktycznie może usprawnić zakupy. Natomiast na pewno zadowoleni nie będą ci, którzy dotychczas oferowali na parkingu przy Kauflandzie samochody na sprzedaż.

Maciej Dobrzański

About Author

Maciej Dobrzański

Maciej Dobrzański

Related Articles

1 komentarz

  1. niuniek
    niuniek Wrzesień 18, 09:45

    Prudnik podobnie jak wszystkie miasta cierpi na brak parkingów, ale pierwszy raz słyszę aby parkingi przy hipermarketach były płatne! Może w przypadku samochodów wystawianych na sprzedaż jest to jakoś uzasadnione. Ale takie opłaty parkingowe są DOSKONAŁYM POMYSŁEM (!!!) aby nie jeździć do Kauflandu. Ja od dawna tę sieć hipermarketów omijam szerokim łukiem. Brawo dla Kauflandu za podjęcie mojego pomysłu 😉 i odpędzanie klientów!!!

    Reply to this comment

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 119

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Niby dobre miejsce na taka inwestycje ale z drugiej strony co to za centrum przesiadkowe...

Prudnik podobnie jak wszystkie miasta cierpi na brak parkingów, ale pierwszy raz słyszę aby parkingi...

KOLEJNA GŁUPOTA !!!!...

oli

Prudnik...minimalizm życiowy...