Prudnik24

Stoisz za długo? Zapłacisz

Stoisz za długo? Zapłacisz
Wrzesień 13
16:02 2017

Nowe rozwiązania parkingowe wprowadza sieć sklepów „Kaufland”. Od teraz każdy, kto zaparkuje na dłużej niż 90 minut, zapłaci 4 zł. Tak będzie też w Prudniku.

Czytelnicy zgłaszali naszej redakcji fakt zainstalowania przy wjeździe na sklepowy parking urządzeń do poboru opłat. Niektórzy pytali, jaki jest cel takiego działania firmy.

– Na parkingu przy markecie Kauflandu w Prudniku trwają prace mające na celu uporządkowanie powierzchni parkingowej w celu zapewnienia klientom jak największej liczby dostępnych miejsc, a jednocześnie zapobieżenia traktowania parkingu jako długoterminowego miejsca postoju – wyjaśnia Michał Ostrowidzki z biura prasowego warszawskiej siedziby Kauflandu. –  Docelowo przy wjeździe na parking zamontowane będą bramki wjazdowe umożliwiające bezpłatne parkowanie do 90 minut postoju. Koszt każdej kolejnej godziny powyżej 90 minut wyniesie 4 zł. Podobny system z powodzeniem funkcjonuje już w kilku innych lokalizacjach. Wprowadzone rozwiązanie zapewni naszym klientom większy komfort parkowania przy okazji robienia zakupów w markecie.

Wydaje się, że system faktycznie może usprawnić zakupy. Natomiast na pewno zadowoleni nie będą ci, którzy dotychczas oferowali na parkingu przy Kauflandzie samochody na sprzedaż.

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 124

Reklama

Reklama

Reklamy

Facebook

Komentarze

Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz,...

Moje stwierdzenie będzie bardzo przykre ale powodowane własnymi doświadczeniami. Wszystkie sprawy będą umorzone z...

Xyz

Ludzie maja pilnować swoich aut ? A od czego mamy policję !? Czy naprawdę...

kurwa kamere macie! psy!...