Prudnik24

Tigersi: piknik za rok

Tigersi: piknik za rok
Wrzesień 17
16:20 2017

Nie będzie kolejnego pikniku charytatywnego „Prudnik Cup”, który co roku organizowany był przez stowarzyszenie „Tigers”. Ale „Tigersi” zapowiadają powrót z imprezą w przyszłym roku.

Przypomnijmy: piknik to wydarzenie, w trakcie którego stowarzyszenie zbierało środki finansowe na chore dzieci. Impreza miała charakter typowo sportowy – liczne turnieje na terenie parku były świetną okazją do charytatywnej zbiórki, a licytacje wartościowych przedmiotów skutkowały konkretnymi pieniędzmi dla najbardziej potrzebujących. Decyzja o rezygnacji z imprezy w tym roku to pokłosie zmian personalnych w stowarzyszeniu.

– Naszą główną bolączkę jest czas.W lutym do dymisji podał się prezes Grzegorz Pawlak oraz wiceprezes, którzy zrobili wiele dobrego dla organizacji imprezy. Musieliśmy zatwierdzić nowy zarząd w KRS-ie, a takie procedury trwają. Nie było sensu robić tej imprezy jesienią, gdy pogoda nie sprzyja. Wystartujemy znowu latem przyszłego roku – przekazał naszej gazecie prezes „Tigersów” Aleksander Isalski.

Maciej Dobrzański

About Author

Maciej Dobrzański

Maciej Dobrzański

Related Articles

Brak komentarzy

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 119

Reklama

Reklama

Reklama

Facebook

Komentarze

Niby dobre miejsce na taka inwestycje ale z drugiej strony co to za centrum przesiadkowe...

Prudnik podobnie jak wszystkie miasta cierpi na brak parkingów, ale pierwszy raz słyszę aby parkingi...

KOLEJNA GŁUPOTA !!!!...

oli

Prudnik...minimalizm życiowy...