Prudnik24

Tigersi: piknik za rok

Tigersi: piknik za rok
Wrzesień 17
16:20 2017

Nie będzie kolejnego pikniku charytatywnego „Prudnik Cup”, który co roku organizowany był przez stowarzyszenie „Tigers”. Ale „Tigersi” zapowiadają powrót z imprezą w przyszłym roku.

Przypomnijmy: piknik to wydarzenie, w trakcie którego stowarzyszenie zbierało środki finansowe na chore dzieci. Impreza miała charakter typowo sportowy – liczne turnieje na terenie parku były świetną okazją do charytatywnej zbiórki, a licytacje wartościowych przedmiotów skutkowały konkretnymi pieniędzmi dla najbardziej potrzebujących. Decyzja o rezygnacji z imprezy w tym roku to pokłosie zmian personalnych w stowarzyszeniu.

– Naszą główną bolączkę jest czas.W lutym do dymisji podał się prezes Grzegorz Pawlak oraz wiceprezes, którzy zrobili wiele dobrego dla organizacji imprezy. Musieliśmy zatwierdzić nowy zarząd w KRS-ie, a takie procedury trwają. Nie było sensu robić tej imprezy jesienią, gdy pogoda nie sprzyja. Wystartujemy znowu latem przyszłego roku – przekazał naszej gazecie prezes „Tigersów” Aleksander Isalski.

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 124

Reklama

Reklama

Reklamy

Facebook

Komentarze

Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz,...

Moje stwierdzenie będzie bardzo przykre ale powodowane własnymi doświadczeniami. Wszystkie sprawy będą umorzone z...

Xyz

Ludzie maja pilnować swoich aut ? A od czego mamy policję !? Czy naprawdę...

kurwa kamere macie! psy!...