Prudnik24

Tigersi: piknik za rok

Tigersi: piknik za rok
Wrzesień 17
16:20 2017

Nie będzie kolejnego pikniku charytatywnego „Prudnik Cup”, który co roku organizowany był przez stowarzyszenie „Tigers”. Ale „Tigersi” zapowiadają powrót z imprezą w przyszłym roku.

Przypomnijmy: piknik to wydarzenie, w trakcie którego stowarzyszenie zbierało środki finansowe na chore dzieci. Impreza miała charakter typowo sportowy – liczne turnieje na terenie parku były świetną okazją do charytatywnej zbiórki, a licytacje wartościowych przedmiotów skutkowały konkretnymi pieniędzmi dla najbardziej potrzebujących. Decyzja o rezygnacji z imprezy w tym roku to pokłosie zmian personalnych w stowarzyszeniu.

– Naszą główną bolączkę jest czas.W lutym do dymisji podał się prezes Grzegorz Pawlak oraz wiceprezes, którzy zrobili wiele dobrego dla organizacji imprezy. Musieliśmy zatwierdzić nowy zarząd w KRS-ie, a takie procedury trwają. Nie było sensu robić tej imprezy jesienią, gdy pogoda nie sprzyja. Wystartujemy znowu latem przyszłego roku – przekazał naszej gazecie prezes „Tigersów” Aleksander Isalski.

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 140

Reklama

Reklama

 

 

 

 

 

Reklamy

Facebook