Prudnik24

Nie będzie zwolnienia naczelnika?

Nie będzie zwolnienia naczelnika?
Październik 20
13:50 2017

Władze Głuchołaz dementują informacje o zwolnieniu Naczelnika Wydziału Promocji urzędu Pawła Szymkowicza.

Przypomnijmy, że o sprawie pisał wczoraj portal głucholazyonline.com, powołując się na informacje uzyskane od jednego z urzędników magistratu. Podczas rozmowy z wiceburmistrzem Szymkowicz miał usłyszeć, że otrzyma wypowiedzenie z pracy, a burmistrz nie widzi dalszej współpracy z naczelnikiem.

– Pan Szymkowicz jest na ten moment pracownikiem naszego urzędu – powiedział nam  wiceburmistrz Głuchołaz Roman Sambor.  Gdy jednak dopytaliśmy, czy sytuacja nie zmieni się w najbliższym możliwym czasie, Sambor odparł, że rozmowa między nim, a naczelnikiem, na którą powołał się informator portalu, miała miejsce, ale dotyczyła „banalnych, codziennych spraw”.

– Nie padło słowo o zwolnieniu, informacje medialne nie zasługują na żadne komentarz – usłyszeliśmy od wiceburmistrza.

Wcześniej do sprawy odniósł się też burmistrz Głuchołaz Edward Szupryczyński, który w rozmowie z glucholazyonline.com powiedział: „Proszę zapytać  <informatora> o którym Pan wspomina. Od kilku dni nie miałem potrzeby służbowej rozmowy z Panem Pawłem. Dziwię się , że Pana informator powołuje się na moją rozmowę z pracownikiem. Proponuję zmienić informatora”.

Naszej redakcji nie udało skontaktować się z samym zainteresowanym. Jak usłyszeliśmy w głuchołaskim magistracie Paweł Szymkowicz przebywa na urlopie.

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 140

Reklama

Reklama

 

 

 

 

 

Reklamy

Facebook