Prudnik24

Odwiedzili policję – nie żałowali

Odwiedzili policję – nie żałowali
Październik 22
13:29 2017

„Pierwsi chętni już NAS odwiedzili i nie żałowali” – czytamy na stronie KPP Prudnik o wizycie uczniów w prudnickiej komendzie w miniony piątek , odbywającej się w ramach Dni Otwartych.

Trzydziestu uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku oraz Zespołu Szkół w Głogówku dowiedziało się, jak wygląda praca w policji, jakie wymagania trzeba spełnić aby zostać policjantem oraz zwiedzili budynek komendy. Młodzież szkolną do wstąpienia w szeregi policji zachęcał m. in. Komendant Powiatowy Policji w Prudniku podinsp. Krzysztof Urban.

Przypominamy, że Dni Otwarte Prudnickiej Policji organizowane są przez trzy dni. Kolejne terminy odwiedzin to: 24 października lub 4 listopada.

„Chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą propozycję – możesz zostać policjantem. Przyjdź do komendy podczas „Dni Otwartych” i dowiedz się jak zostać jednym z Nas!” – zachęca prudnicka policja.

Maciej Dobrzański

Brak komentarzy

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 126

Reklama

 

Reklama

Reklamy

Facebook

Komentarze

az glowa boli od tych glupot.tak ciezko wynajac most tymczasowy?w niemczech,holandii stawiaja taki przez noc...

j23

a burmistrz w końcu niech znajdzie pieniądze na drogę i chodnik koło zespołu szkół na...

cieszę się bardzo nareszcie ktoś pomyślał o przeciętnym człowieku......

Rak

Prudnik też aspirując do miasta turystycznego powinien taka tężnie postawić, w rejonie Klasztorku. Pięknie uzupełnialiby...