Prudnik24

Szczeniaki na wysypisku

Szczeniaki na wysypisku
Październik 28
14:46 2017

Makabrycznego odkrycia dokonano wczoraj w Głuchołazach. Jedna z mieszkanek miasta zaalarmowała straż miejską, że w rejonie starej cegielni natknęła się na wysypisko śmieci, na którym znalazła szczelnie zamknięty worek, a w nim sześć szczeniaków. Po rozerwaniu worka okazało się, że jeden z piesków nie przeżył. Pięć pozostałych trafiło pod opiekę nyskiej przychodni weterynaryjnej Bernardyn, gdzie zajął się nimi lekarz weterynarii Jacek Opara.

– Panowie ze straży miejskiej zadzwonili do naszej przychodni z informacją, że znaleźli na wysypisku śmieci świeżo urodzone szczeniaki, dosłownie jednodniowe. Powiedzieliśmy, że mają je obowiązkowo przywieźć do nas, do przychodni i tam spróbujemy im jakoś pomóc. Teraz cała lecznica jest zaangażowana w karmienie tych maluchów. To oseski, które bez pomocy człowieka nie miałyby szans na przeżycie – mówi Jacek Opara, cytowany przez portal glucholazyonline.com

Na razie nie wiadomo, kto mógł dokonać tego makabrycznego czynu.

Gazeta Prudnik24 – numer 149

Reklama

Reklama

 

 

 

 

 

Reklamy

Facebook

kwas l-askorbinowy

Wybierając kwas l-askorbinowy, zyskasz pewność, że dobrze opiekuje się swoim ciałem. Dzięki niemu unikniesz wielu dolegliwości, które irytują Cię na co dzień.
e-natura.pl