Prudnik24

Potężny konar na drodze

Potężny konar na drodze
Październik 29
10:45 2017

O sporym szczęściu mogą mówić kierowcy którzy jechali trasą na Wrocław i Opole. Za Górka Hanuszowska ogromny konary spadł na sam środek jezdni. Drzewo wysokie na cztery piętra szerokie niemal jak zabytkowa głucholaska lipa. Gałąź która się urwała byłaby ciężka do objęcia przez dorosłego mężczyznę. Na miejscu jest policja i straż.  Występują utrudnienia w ruchu.

Synoptycy ostrzegają, że siła wiatru może osiągać dziś nawet 110 km na godzinę. W całej Polsce już ponad 200 tysięcy ludi jest bez prądu. Jest też ofiara śmiertelna. Uważajcie na siebie, a jeśli nie ma takiej potrzeby, nie wychodźcie z domu. Nad całą Polską rządzi dziś orkan Grzegorz.

2 komentarze

 1. Wójtowicz
  Wójtowicz Październik 31, 08:12

  Jak już robicie kopiuj – wklej z głuchołaskiego serwisu to chociaż poprawiajcie błędy. Tamten serwis słynie z bylejakosci u naszych Glucholazach. Gdzie przecinki, są literówki.

  Reply to this comment
  • Maciej Dobrzański
   Maciej Dobrzański Author Październik 31, 13:37

   Szanowny Panie, kopiuj-wklej, o którym Pan pisze, to efekt oficjalnej współpracy naszego portalu z glucholazyonline. Nie wiemy, z czego słynie ten serwis, poza tym, że ma wielką oglądalność. Pozdrawiamy – redakcja.

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 126

Reklama

 

Reklama

Reklamy

Facebook

Komentarze

az glowa boli od tych glupot.tak ciezko wynajac most tymczasowy?w niemczech,holandii stawiaja taki przez noc...

j23

a burmistrz w końcu niech znajdzie pieniądze na drogę i chodnik koło zespołu szkół na...

cieszę się bardzo nareszcie ktoś pomyślał o przeciętnym człowieku......

Rak

Prudnik też aspirując do miasta turystycznego powinien taka tężnie postawić, w rejonie Klasztorku. Pięknie uzupełnialiby...