Prudnik24

Potężny konar na drodze

Potężny konar na drodze
Październik 29
10:45 2017

O sporym szczęściu mogą mówić kierowcy którzy jechali trasą na Wrocław i Opole. Za Górka Hanuszowska ogromny konary spadł na sam środek jezdni. Drzewo wysokie na cztery piętra szerokie niemal jak zabytkowa głucholaska lipa. Gałąź która się urwała byłaby ciężka do objęcia przez dorosłego mężczyznę. Na miejscu jest policja i straż.  Występują utrudnienia w ruchu.

Synoptycy ostrzegają, że siła wiatru może osiągać dziś nawet 110 km na godzinę. W całej Polsce już ponad 200 tysięcy ludi jest bez prądu. Jest też ofiara śmiertelna. Uważajcie na siebie, a jeśli nie ma takiej potrzeby, nie wychodźcie z domu. Nad całą Polską rządzi dziś orkan Grzegorz.

2 komentarze

 1. Wójtowicz
  Wójtowicz Październik 31, 08:12

  Jak już robicie kopiuj – wklej z głuchołaskiego serwisu to chociaż poprawiajcie błędy. Tamten serwis słynie z bylejakosci u naszych Glucholazach. Gdzie przecinki, są literówki.

  Reply to this comment
  • Maciej Dobrzański
   Maciej Dobrzański Author Październik 31, 13:37

   Szanowny Panie, kopiuj-wklej, o którym Pan pisze, to efekt oficjalnej współpracy naszego portalu z glucholazyonline. Nie wiemy, z czego słynie ten serwis, poza tym, że ma wielką oglądalność. Pozdrawiamy – redakcja.

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 122

Reklama

Reklama

ReklamyFacebook

Komentarze

Co do komentarza Luk, powiem krotko: z dupy wziete wytlumaczenie😉...

Luk

Próg może i zwiększa bezpieczenstwo ale za to może pogorszyć zdrowie. Mianowicie auta hamujące...

Starostwo informuje w internecie a oznakowania brak. 14.11.2017 większość kierowców musiała zawracać spod wiaduktu...

Dla takich tekstów lubie czytac ten portal...