Prudnik24

Jechał pijany, a trzeźwa żona z prawem jazdy siedziała obok

Jechał pijany, a trzeźwa żona z prawem jazdy siedziała obok
Styczeń 25
18:12 2018

Przykład kompletnego braku wyobraźni na drodze. 37-latek jechał drogą krajową mając prawie promil alkoholu, a z boku siedziała trzeźwa żona i miała prawo jazdy. Nieodpowiedzialny kierowca wpadł po tym jak zawrócił na widok policjantów.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (25 stycznia), tuż przed godziną 12:00 w miejscowości Twardawa. Policjanci ruchu drogowego, którzy kontrolowali prędkość, zauważyli dostawczego volkswagena z przyczepą. Kierujący tym pojazdem na widok radiowozu zawrócił. Funkcjonariusze, postanowili sprawdzić co było tego powodem i już po chwili zatrzymali pojazd do kontroli.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 37-latka siedzącego za kierownicą. Urządzenie pokazało, że w organizmie miał prawie promil alkoholu. Mężczyzna podróżował ze swoją żoną, która jak się okazało była trzeźwa i miała prawo jazdy.

Teraz 37-letni mieszkaniec gminy Głogówek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za takie przestępstwo grozi mu do 2 lat więzienia oraz minimalnie 5 000 złotych grzywny.

Gazeta Prudnik24 – numer 165

Reklama

Reklama

Reklama

 

 

Facebook