Prudnik24

Spółdzielnia „Pionier” sponsorem piłkarskiej Pogoni

Spółdzielnia „Pionier”  sponsorem piłkarskiej Pogoni
Sierpień 10
00:30 2018

Jak poinformował klub w oficjalnym komunikacie, „Spółdzielnia Pionier” – jeden z najprężniej działających prudnickich zakładów – został sponsorem piłkarzy Pogoni Prudnik. W najbliższym sezonie na koszulkach zawodników będzie więc widnieć logo przedsiębiorstwa.

„Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w dniu dzisiejszym w siedzibie Spółdzielni Pionier podpisana została umowa sponsoringu. Umowę podpisano w obecności Prezesa Zarządu Spółdzielni Pionier Pana Tomasza Kuszła i przedstawicieli zarządu MKS Pogoń Prudnik (z prezesem Grzegorzem Pawlakiem na czele – przyp.red.). Od tej pory drużyna Seniorów rozgrywać będzie swoje mecze z logiem Sponsora na koszulkach.” – czytamy w komunikacie na Facebooku. Jednocześnie klub składa wyrazy podziękowania prezesowi i zarządowi spółdzielni za okazane zaufanie i wsparcie finansowe.

Przypomijmy, że „Pionier” to jedna z najlpiej rozpoznawalnych prudnickich marek. Spółdzielnia specjalizuje się w produkcji części samochodowych, które dostarczane są do największych firm motoryzacyjnych na całym świecie. Wsparcie dla klubu, który właśnie wrócił do IV ligi, będzie bardzo istotne, bo choć Pogoń dotowana jest m.in. przez gminę Prudnik, to kwestie finansowe pojawiają się właściwie w kontekście każdego elementu funkcjonowania klubu.

Maciej Dobrzański 

Brak komentarzy

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 140

Reklama

Reklama

 

 

 

 

 

Reklamy

Facebook