Prudnik24

Będzie duża inwestycja drogowa. Mieszkańcy mają głos

Będzie duża inwestycja drogowa. Mieszkańcy mają głos
Październik 20
15:34 2018

W Głuchołaz planowana jest duża inwestycja drogowa, która może przyczynić się do dużych utrudnień w ruchu. Mowa o przebudowie drogi prowadzącej do przejścia granicznego z Mikulowicami. Wiążę się to również z przebudową kilku ulic oraz przebudową mostu Św. Andrzeja. Stąd pomysł na konsultacje z mieszkańcami.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu oraz Pracownia Projektowa PROKOM zapraszają na spotkanie informacyjno-konsultacyjne w ramach prowadzonych prac projektowych dla zadania pn.„Rozbudowa drogi krajowej nr 40 w m. Głuchołazy”

Spotkanie dla mieszkańców m. Głuchołazy oraz wszystkich zainteresowanych odbędzie się w dniu 23 października 2018 (wtorek) o godz. 17.30 w sali Centrum Kultury w Głuchołazach, ul. Bohaterów Warszawy 7.

Na spotkaniu przedstawiony zostanie cel i zakres inwestycji oraz przewidywane terminy prac projektowych i budowlanych.

Jednocześnie informujemy, że w terminie od 16.10.2018 r. do 30.10.2018 r. materiały z dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi krajowej nr 40 w Głuchołazach dostępne będą do wglądu w wersji papierowej w Urzędzie Miejskim Głuchołazy i na stronie internetowej pod adresem www.rozbudowa-glucholazy.pl. Ewentualne opinie i uwagi do rozwiązań projektowych można kierować na adres: GDDKiA Oddział w Opolu, ul. Niedziałkowskiego 6, 45-085 Opole lub mailowo na adres: sekretariat_opole@gddkia.gov.pl

GDDKiA w Opolu

Gazeta Prudnik24 – numer 161

Reklama

Reklama

 

 

Reklamy

Facebook