Prudnik24

Znów skradziono volkswagena. Sprawca poprzednich kradzieży powrócił?

Znów skradziono volkswagena. Sprawca poprzednich kradzieży powrócił?
15 maja
19:43 2019

Czy znów będziemy mieli do czynienia z serią kradzieży samochodów marki volkswagen? 2 maja z ul. Rostka na Jasionowym Wzgórzu nieznany sprawca ukradł czarnego Volkswagena Golf Plus o numerze rejestracyjnym OPR 97US.

Jak informuje „Nowa Trybuna Opolska”, do której zgłosił się właściciel samochodu, auto musiało zostać skradzione pomiędzy północą a 3 w nocy. Tak szacuje pan Michał, który przekazał dziennikowi, że wieczorem zostawił auto na ulicy pod domem, na wprost swoich drzwi.

– Gdy o 3 w nocy wracałem do domu, samochodu nie było. – kwituje w rozmowie z gazetą.

Pan Michał tamtego wieczoru nie zauważył na ulicy niczego podejrzanego. Policja podejrzewa, że złodziej wyłamał zamek w drzwiach, bo świadkowie znaleźli drobny element tego urządzenia na ulicy. Właściciel pojazdu wyznaczył nagrodę pieniężną za pomoc w odnalezieniu pojazdu i ustaleniu złodzieja. Jak podała „NTO”, można się z nim kontaktować pod numerem telefonu 696 447 792.

Przypomnijmy, że pod koniec 2017 roku z prudnickich ulic skradziono trzy samochody marki volkswagen Golf Plus. Okoliczności zdarzeń były zawsze podobne, samochody były zaparkowane na parkinach osiedlowych, głównie na Jesionowym Wzgórzu. Do dziś policja nie ustaliła sprawców kradzieży.

(j)

Gazeta Prudnik24 – numer 188

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook