Prudnik24

Ruszy modernizacja stadionu?

Ruszy modernizacja stadionu?
Październik 03
14:29 2019

W piątek burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak organizuje konferencję prasową dotyczącą rozwoju bazy sportowej na ulicy Kolejowej 7. Czy oznacza to początek modernizacji obiektu piłkarzy Pogoni Prudnik?

Przypomnijmy, że kwestia unowocześnienia pospeerlowskiego skansenu, jakim de facto jest obecnie stadion, była jednym z tematów minionej kampanii samorządowej. Wśród głównych argumentów podnoszono kwestię krzesełek, które Pogoń otrzymała od Polonii Bytom (a które do tej pory są niezainstalowane), dziurawej murawy, zagrażającej kontuzją na płycie głównej boiska, czy zagospodarowania okolic wokół niego (np. tereny, gdzie dziś znajdują się korty tenisowe).

Jak się dowiedzieliśmy, jedną z ogłoszonych jutro informacji może być ta o rozpoczęciu pierwszego etapu modernizacji K7 – budowie boisk bocznych. Udział w konferencji zapowiedział poseł Kamil Bortniczuk oraz wiceburmistrz Jarosław Szóstka. A zatem – fani biało-niebieskich – nasłuchujcie jutro wieści o stadionie.

1 komentarz

  1. mystaman
    mystaman Październik 04, 17:35

    Bardzo Fajnie, że będziemy mieli wyremontowany kompleks sportowy a jest ich trochę w Prudniku. Szkoda tylko, że brak kadry do kształcenia młodych sportowców. W innych miastach funkcjonuje coś takiego jak trener np. do gry w tenisa itd. a w Prudniku pustka! Nadal nie mamy betonowego stołu do gry w ping-ponga gdzie w innych miastach w każdym parku takowy jest! Najbliższy w Nysie na osiedlu nieopodal wiaduktu drogowego.

    Reply to this comment

Write a Comment

Gazeta Prudnik24 – numer 171

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook