Prudnik24

Ogłoszenia drobne

ZAMIEŚĆ OGŁOSZENIE DROBNE W GAZECIE I INTERNECIE

NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam dom w Niemysłowicach na 9 arowej działce,cena do uzgodnienia .Więcej informacji pod numerem tel.:692 338 316

PRACA

Różne prace w domu na dogodnych warunkach w całym kraju bez ograniczeń co do ilości ich wyboru.Produkty są dostarczane drogą pocztową lub kurierską, wysyłamy bezpłatnie na maila opis propozycji wraz z zgłoszeniami. Mail:pracewdomu@interia.pl

INNE

NAJWYŻSZE ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE tel 791802433


Jeśli jesteś osobą powyżej 30 roku życia, jesteś mieszkańcem województwa opolskiego i chcesz podnieść/zmienić swoje kwalifikacje zawodowe, ta wiadomość jest skierowana do Ciebie!

Serdecznie zapraszamy kobiety, osoby niepełnosprawne oraz osoby, które ukończyły 50 rok życia – mają one pierwszeństwo w rekrutacji!

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w projekcie „Ku godnemu zatrudnieniu”, który gwarantuje szkolenia zawodowe, nabycie nowych umiejętności, zwiększenie świadomości mocnych stron. Dodatkowe korzyści to zwrot kosztów dojazdu, materiały szkoleniowe, stypendium i niezbędne na rynku pracy doświadczenie, a to wszystko zupełnie bezpłatnie!

Zapraszamy do kontaktu również zainteresowanych pracodawców, którzy w ramach Projektu uzyskają możliwość zatrudnienia pracownika i refundacji jego kosztów pracy w związku z subsydiowanym zatrudnieniem.

Aby uzyskać więcej informacji, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 74 303 02 32, a informacje o rekrutacji i dokumentach znajdziecie Państwo na stronie www.nestorgroup.pl w zakładce „Projekty Unijne” w podstronie „Ku godnemu zatrudnieniu”.

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie. Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: irena.nocon@wp.pl


Przyjmę zlecenia na prace remontowo-budowlane. Budowy od fundamentów, wyburzenia, montaż okien i drzwi, regipsy, płytkowanie, wszystko od A do Z. W razie pytań proszę dzwonić 888-601-799. Wolne terminy od wiosny.


Wykonam prace wykończeniowe, przeróbki mieszkań i domów, podwieszane sufity, malowanie i szpachlowanie, panele, montaż okien i drzwi. Wolne terminy od wiosny. 888-601-799


Serwis nart zjazdowych i snowboardów. Wykonywany ręcznie, na profesjonalnym sprzęcie firmy TOKO, Naprawa, ostrzenie, smarowanie na gorąco, regulacja. Krótkie terminy, zapraszam.Tel. 668499033


Szukam działki z altanka przy ALEI MIŁEJ. Najlepiej przy Hotelu Olimp lub w stronę sklepu KĘSKA. Tel 505492074,jak nie odbieram proszę o smsa-oddzwonię.

Gazeta Prudnik24 – numer 179

Reklama

Reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook

windery

maszty przenośne i windery flagi reklamowe na winder alu m przenosnej stopie
tanieflagi.pl