Prudnik24

Dobra passa Pogoni przerwana

06 czerwca
15:14 2011

Piłkarze z Wierzbicy Górnej w minioną niedzielę wygrali z niepokonaną od siedmiu spotkań Pogonią Prudnik 2:0. Była to trzecia porażka naszych piłkarzy w rundzie wiosennej.

Drużyna gospodarzy, zachowująca jeszcze matematyczne szanse awansu, przystąpiła do meczu z pełną determinacją. Wiadome było, że jakiekolwiek szanse na awans, Rolnicy zachowają wyłącznie w przypadku zwycięstwa, co nie było takie oczywiste. Prudnicka Pogoń, wiosną wyrobiła sobie naprawdę niezła markę i obecnie nikt, nawet ligowi potentaci, biało – niebieskich nie lekceważy. Jednak w dniu wczorajszym, dyspozycja naszych piłkarzy, nie pozwoliła na urwanie choćby punktu Rolnikom. Mało tego, naszej drużynie ani razu nie udało się rozmontować najlepszej w lidze defensywy gospodarzy, choć blisko zdobycia bramki był dwukrotnie Marcin Rudzki. Pierwsza sytuacja w początkowych minutach spotkania, kiedy to minimalnie przestrzelił po strzale głową. Druga, po stałym fragmencie gry, kiedy to bezpośrednio uderzył na bramkę, jednak ponownie zabrakło precyzji. Swoich sytuacji nie zmarnowali za to gospodarze, którzy po zwycięstwie nad naszą drużyną, umocnili się w klasyfikacji „rycerzy wiosny” i wciąż liczą się w kwestii awansu.

11 czerwca Pogoń rozegra ostatni w tym sezonie mecz na stadionie przy ulicy Kolejowej. Na dodatek podejmować będzie lidera, drużynę TORu Dobrzeń Wielki. Pożegnajmy naszych w dobrym stylu!

Więcej na temat Pogoni Prudnik przeczytasz na stronie www.PogonPrudnik.pl

[table id=130 /]

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook