Prudnik24

Wyniki Prudnik Cup 2011

12 lipca
18:17 2011

W minioną sobotę odbyła się druga edycja Pikniku Sportowego Prudnik Cup 2011.

Przedstawiamy wyniki poszczególnych konkurencji:

Turniej Skate
1. Dawid Bień
2. Jan Suszczyński
3. Jakub Mitręga

Turniej Skate – maluchy
Mariusz Tilleczek – nagroda specjalna

Freestyle – rowery
1. Mateusz Pajka

Freestyle
1. Dawid Bień

Freestyle – rolki
1. Partyk Gałysa

Freestyle – rolki – dzieci
1. Patrycja i Julia Apanowicz
2. Bożena Smołkowicz
3. Daria Wereta

Rowerowy tor przeszkód – chłopcy (13-15 lat)
1. Dawid Flaka
2. Rafał Gaura

Rowerowy tor przeszkód – chłopcy (10-12 lat)
1. Dominik Kuźnik
2. Krystian Głowaczewski
3. Tobiasz Tkacz
4. Jakub Jankowski
5. Kacper Przyszlak
6. Rafał Pawłuczyński
7. Jan Gach
8. Mateusz Tustanowski

Rowerowy tor przeszkód – chłopcy (7-9 lat)
1. Jakub Surmiak
2. Wit Chruszcz

Rowerowy tor przeszkód – dziewczęta (10-12 lat)
1. Sylwia Przyszlak

Turniej Unihokeja
1. UKS Czwórka
2. Miszcze
3. Mini-Uni

Turniej tenisowy – debel
1. Włodzimierz Sokołowski, Jarosław Oberc
2. Marek Krajewski, Ryszard Stachura
3. Zbigniew Rasiewicz, Bogdan Małkowski
4. Zbigniew Małasiewicz, Bogusław Ruzik

Turniej koszykówki
1. Leszcze (Maciej Kroczak, Krzysztof Strzałkowski, Oliwier Topolski, Dawid Wojewoda)
2. MNWP (Maciej Kosior, Mateusz Łysek, Michał Zabiegała)
3. Prudnickie podziemie (Jarosław Szczęsny, Tomasz Mięczakowski, Damian Szczypiel, Marcin Wandas)
4. WWK (Paweł Szpetanowski, Jakub Czyszczonik, Michał Kroczak, Wojciech Żurawski)

Turniej szachowy
1. Roman Trinczek
2. Mieczysław Kokoszka
3. Tomasz Zieliński
4. Mateusz Tustanowski

Turniej łuczniczy
1. Elżbieta Wojciechowska
2. Alicja Kros
3. Kacper Głowaczewski
4. Sonia Pawowska

Turniej karate
1. Emilia Ratajska
2. Dawid Flaka
3. Julia Zielińska
4. Rafał Gaura
5. Grzegorz Mładejowski

Turniej piłkarski – dzieci
1. Orlik I Prudnik
2. Sparta I Prudnik
3. Orlik II Prudnik
4. Sparta II Prudnik

Turniej piłkarski olbojów
1. ULISSES Głuchołazy
2. OSIR Polanica
3. LWA Prudnik
4. Legia Cudzoziemska
5. Ustronianka Biała
6. Orange Tigers Prudnik
7. Orange Ponton Team

We wszystkich konkurencjach startowało łączenie 338 zawodników.

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

Reklamy



Facebook