Prudnik24

Orzeł na rozpoczęcie sezonu

12 sierpnia
09:20 2011

W sobotę piłkarze MKS Pogoń Prudnik rozpoczną sezon 2011/2012.

Orzeł Dzierżysław – beniaminek IV ligi – będzie pierwszym przeciwnikiem Pogoni Prudnik w rozpoczynającym się w sobotę sezonie 2011/2012. Okres przygotowawczy został solidnie przepracowany przez piłkarzy Waldemara Sierakowskiego o czym świadczą wyniki rozegranych sparingów, w których Pogoń nie odniosła porażki, a w ostatnim spotkaniu z III ligowym Startem Bogdanowice, zwyciężyła 3:1.

Klub z Prudnika zasilą w nowym sezonie: Piotr Biedronka – wypożyczony z LZS KRAB Gierałcice, Rafał Werner – wypożyczony z Odry Opole, Patryk Kauczor – powraca do klubu. Na stałe w stolicy powiatu prudnickiego grać będzie Kamil Perewizny (transfer definitywny z LZS KRAB Gierałcice) oraz junior – Mateusz Kubatek (transfer definitywny z LZS Dytmarów). W nowym sezonie na stadionie przy ulicy Kolejowej nie zobaczymy: Adama Łojka (transfer do Dytmarowa), Tomasza Dziwisza (transfer do Unii Głuchołazy), Adriana Kapnika (transfer do LZS Kałków), Sebastiana Kostrzewy (transfer do Swornicy Czarnowąsy), Marcina Schefflera (kontuzja), Macieja Rzepy (powody zdrowotne).

Z naszym najbliższym rywalem zmierzyliśmy się w poprzednim sezonie w 1/16 Pucharu Polski. Wtedy to Pogoń Prudnik awansowała do dalszych rozgrywek po rzutach karnych.

Początek spotkania w Dzierżysławiu o godz. 17:00.

Więcej informacji na temat Pogoni Prudnik przeczytasz na stronie www.PogonPrudnik.pl

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook