Prudnik24

Pierwsza porażka w sezonie

05 września
11:06 2011

Swornica Czarnowąsy okazała się zbyt trudnym rywalem dla podopiecznych Waldemara Sierakowskiego. Pogoń poległa w Czarnowąsach tracąc 4 bramki.

Mecz dla Pogoni rozpoczął się fatalnie. Już w 3. minucie spotkania bramkę dla gospodarzy zdobył Syldorf. Taka sytuacja podcięła skrzydła Prudniczanom, którzy nie mogli sobie wypracować klarownej sytuacji do wyrównania stanu meczu. Drugi cios spadł na Pogoń w 26. Minucie po strzale Steczka. Po przerwie Pogoń próbowała odrobić straty, lecz znakomicie skoncentrowany zespół Swornicy był nie do przejścia. Na domiar złego w 76 minucie, trzecią bramę dla gospodarzy zdobył Kamiński, co pozbawiło „naszych” złudzeń, o wywiezieniu z trudnego terenu choćby jednego punktu. Bramkę honorową dla Prudnika zdobył co prawda Olejnik, lecz kila minut później wynik spotkania na 4:1 ustawił Kamiński.

Pierwszy, poważny przeciwnik w tej rundzie, okazał się dla Pogoni zbyt mocny. Swornica Czarnowąsy, jako jedna z trzech IV-ligowych ekip, nie straciła jeszcze punktów i zajmuje 2 miejsce. Pogoń plasuje się na 5 pozycji.

Wyniki pozostałych spotkań:
Silesius Kotórz Mały – Śląsk Łubniany 1:4
Czarni Otmuchów – Ligota Turawska 3:2
Polonia Nysa – Orzeł Dzierżysław 1:2
Olimpia Lewin Brzeski – Piast Strzelce Opolskie 1:6
Stal Brzeg – Skalnik Gracze 0:2
Orzeł Źlinice – OKS Olesno 3:3
Sparta Paczków – Polonia Głubczyce 1:6

[table id=135 /]

(fot. Swornica Czarnowąsy)

Gazeta Prudnik24 – numer 290

Reklamy

Reklamy

Facebook