Prudnik24

Kontrowersyjny remis w Źlinicach

19 września
10:39 2011

Pogoń Prudnik remisuje na wyjeździe 0:0 z Orłem Źlinice. Kontrowersje wzbudziła jednak prawidłowo zdobyta bramka dla Źlinic, która nie została uznana przez sędziego.

Szczęśliwy remis – tam można nazwać wynik sobotniego spotkania w Źlinicach. Dwa nieźle spisujące się zespoły w rundzie jesiennej, spodziewały się ciężkiego meczu. Zmagająca się z kontuzjami Pogoń, twardo stąpa po boisku i walczy do końca, co z pewnością jest jej atutem. Orzeł zapowiada się natomiast na silny zespół środka tabeli, więc spotkanie musiało być wyrównane.

Oba zespoły od początku meczu starały się kontrolować grę, lecz jak na równorzędne ekipy przystało, zaciętość nie szła w parze z sytuacjami bramkowymi. Wszystkie znaki na boisku wskazywały na bezbramkowy remis i tak się stało, jednak bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego z 72. minuty, lekko wypaczyła obraz wyrównanego spotkania. Po uderzeniu z 15 metrów zawodnika Źlinic, piłka trafia w poprzeczkę i … no własnie, trafiła za linię bramkową i wyleciała z bramki? Zdjęcia z tej sytuacji można zobaczyć TUTAJ.

Więcej na temat Pogoni Prudnik przeczytasz na stronie www.pogonprudnik.pl

Wyniki pozostałych spotkań 7 kolejki:
Skalnik Gracze – Polonia Głubczyce 3:0
Olimpia Lewin Brzeski – OKS Olesno 3:4
Sparta Paczków – Śląsk Łubniany 3:1
Silesius Kotórz Mały – Orzeł Dzierżysław 0:2
Czarni Otmuchów – Piast Strzelce Opolskie 1:3
Stal Brzeg – Ligota Turawska 0:1
Polonia Nysa – Swornica Czarnowąsy 0:0

[table id=137 /]

(fot. pogonprudnik.pl)

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook