Prudnik24

Z wiceliderem na Kolejowej

24 września
12:52 2011

To będzie jedno z najważniejszych spotkań rundy jesiennej IV ligi piłki nożnej. Dzisiaj na stadionie przy ulicy Kolejowej w Prudniku, Pogoń podejmie Polonię Głubczyce.

Dziś o godzinie 16:00 spotkają się dwie czołowe ekipy IV ligi i chociaż wynik tego spotkania niewiele zmieni w ligowej tabeli, jego rezultat może mieć duże znaczenie w ogólnym rozrachunku tej rundy.

Pogoń Prudnik od początku sezonu zmaga się z brakiem kilku kluczowych graczy, szczególnie w linii obrony i pomocy. Pomimo tego po siedmiu kolejkach zajmuje 7 lokatę i poniosła tylko jedną porażkę. Nieco lepiej radzi sobie Polonia, której zwycięska passa trwała do ostatniej kolejki, w której musieli uznać wyższość Skalnika Gracze i przegrali na wyjeździe 3:0. Przypomnijmy, że podopieczni Waldemara Sierakowskiego w połowie września zremisowali ze Skalnikiem 1:1.

Polonia Głubczyce ma lekki kompleks Pogoni. Oba zespoły zmierzyły się w okresie przygotowawczym i wtedy padł remis 2:2. Remis padł również w rundzie wiosennej – 28 maja mecz zakończył się wynikiem 1:1. Taki rezultat z pewnością nie zadowoli żadnej ze stron, dlatego można się dzisiaj spodziewać naprawdę zaciętego spotkania.

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook