Prudnik24

Prudnicki park w finale konkursu – głosujmy!

30 września
12:47 2011

Wprawdzie nie udało się prudnickim boiskom wygrać internetowego plebiscytu o tytuł Super Orlika, ale internauci do 10 października br. mogą głosować na prudnicki park w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2011”.

W głosowaniu internautów na ulubiony obiekt Orlik w województwie opolskim na stronie Portalu Dobrych Inwestycji zdecydowanie zwyciężył Orlik w Głuchołazach (927 głosów), a prudnicki kompleks boisk z 237 głosami zajął czwartą lokatę, ustępując jeszcze Orlikom z Olesna (310 głosów) i Pokoju (288 głosów).

Jest jednak okazja do rehabilitacji poprzez głosowanie internautów w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2011”. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 25 realizacji, związanych z zagospodarowaniem zespołów parkowych, terenów rekreacyjnych, modernizacją obiektów drogowych i placów, adaptacją budynków użyteczności publicznej oraz kompleksów sportowych z całego województwa. Wśród nich znalazła się również „Rewaloryzacja zabytkowego Parku Miejskiego w Prudniku”. Do ścisłego finału wybrano osiem przedsięwzięć, w tym także prudnicki park.

Aby oddać głos (głosowanie jest imienne), należy wejść na stronę serwisu internetowego Urzędu Marszałkowskiego:
http://umwo.opole.pl/serwis/index.php?id=10158

Głosowanie jest imienne, zatem jedna osoba może oddać tylko jeden głos na wybraną realizację. Zapowiedziano, że wśród osób głosujących przez internet będą losowane okolicznościowe pamiątki.

W regulaminie konkursu – zorganizowanego przez zarząd województwa pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego – napisano:
Konkurs „Nagroda internautów za Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2011″ należy rozumieć jako możliwość wyrażenia opinii przez wszystkich zainteresowanych konkursem na „Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2011”, poprzez zagłosowanie (…) na stronach internetowych Województwa Opolskiego: www.umwo.opole.pl.

Można głosować do 10 października br., kiedy też zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Bogusław Zator

(fot. umwo.opole.pl)

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook