Prudnik24

„Emigranci mają talent” – prudniczanin z szansami na sukces

25 października
14:57 2011

Pochodzący z Prudnika Jan Malinowski ma szansę występu w finałowej gali konkursu organizowanego przez Polskie Radio Londyn. Aktualnie zajmuje trzecie miejsce w głosowaniu internautów, a zapewniony udział w finale ma dwóch pierwszych uczestników.

Z początkiem września br. ruszyła trzecia edycja konkursu „Emigranci Mają Talent” (EMT) Jednym z uczestników jest prudniczanin, który na stronie internetowej konkursu prezentuje wideo ze swoją piosenką „Tonight”, zachęcając do głosowania na jego osobę:
„Piosenka autorska dedykowana wszystkim żyjącym ludziom na świecie jak i w zaświatach. Mam nadzieję że swoją pozytywną energią zmotywuje ona was do korzystania z życia w 101 procentach, z czego 1 procent polecam wykorzystać na głosowanie na mój klip, za co z góry dziękuję.”
Trzeba przyznać, że trudno odmówić Janowi Malinowskiemu talentu wokalnego, a klip do jego utworu, choć może nie do końca profesjonalny, zrealizowany jest całkiem sprawnie. Aby wysłuchać utworu prudniczanina, należy kliknąć w link:
http://www.emigrancimajatalent.co.uk/index.php?module=user&id=249

Finał EMT odbędzie się 12 listopada w legendarnej sali 02 Shepherds Bush Empire. Głosowanie trwa jednak tylko do końca października. Głosować można po uprzednim zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie www.emigrancimajatalent.co.uk. Co ważne – głosy na wybranego uczestnika można oddawać codziennie. Zatem, choć do końca zabawy nie zostało już dużo czasu – możemy przysporzyć wybranej osobie jeszcze sporo głosów.

Londyński finał będzie składał się z dwóch części – pierwsza będzie występem najlepszych spośród uczestników, a w drugiej na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, którą będzie zespół T.Love. W myśl zasad konkursu w finale weźmie udział dwóch uczestników z największą liczbą głosów od internautów, a także trzech z grona tych, którzy zyskają mniej głosów internautów – wybranych przez jury konkursowe. Ostatecznie spośród najlepszej piątki, po zakończeniu finałowych występów, zostaną przez jury wyłonieni laureaci: nagrody głównej, a także nagród za II i III miejsce.

Jeśli zatem podoba się Wam utwór Jana Malinowskiego – głosujcie. My już to zrobiliśmy.

Bogusław Zator

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook