Prudnik24

Prudnicki mecz na szczycie

04 listopada
16:49 2011

To będzie niewątpliwie najbardziej emocjonujące spotkanie VII kolejki 2 ligi koszykówki. W sobotę Pogoń Prudnik podejmie BM Węgiel Stal Ostrów Wielkopolski.

Najbliższy rywal Pogoni jest wiceliderem tabeli i jednym z głównych pretendentów do zajęcia wysokich miejsc w ogólnym rozrachunku. „Stalówka” do tej pory przegrała tylko jedno spotkanie i to nie z byle kim, bo z zespołem WKS Śląsk Wrocław. Ostrowianie w tym sezonie dysponują bardzo dobrym składem, który został dodatkowo wzmocniony przez Wojciecha Szawarskiego, byłego gracza Energi Czarnych Słupsk – trzeciego zespoły Tauron Basket Ligi. Na dodatek zespół prowadzony przez Marka Koźmę nie przegrał od pięciu spotkań.

Pogoń Prudnik czeka ciężkie spotkanie, gdyż po ostatniej potyczce w Gliwicach, zespół Tomasza Michalaka miał o czym myśleć. Kolejny raz bardzo słaby początek i zryw w kolejnych kwartach, tym razem nie przyniosły spodziewanego efektu. Pogoń musi zagrać dobrze od początku i nie ustępować Stali nawet na milimetr, wtedy będziemy mieli szanse na pomyślne zakończenie sobotniego wieczoru.

Początek meczu w hali przy ulicy Łuczniczej o godz. 17:30.

Bilety: 8 zł (normalny), 4 zł (ulgowy)

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook