Prudnik24

Uroczysta zmiana służby w Straży Pożarnej

14 listopada
14:51 2011

W miniony czwartek, 10 listopada 2011 r. o godzinie 8:00, w przeddzień obchodów 93 rocznicy Odzyskania Niepodległości, w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Prudniku rozpoczęła się uroczysta zmiana służby z udziałem Starostów Powiatu Prudnickiego – Radosława Roszkowskiego oraz Józefa Skiby.

Witający przybyłych gości bryg. mgr inż. Mirosław Jelonek – Komendant Powiatowy PSP w Prudniku, na ręce Starosty Prudnickiego złożył symboliczną figurkę strażaka, a wraz z nią słowa podziękowań dla wszystkich pracowników Starostwa Powiatowego oraz radnych Rady Powiatu za nieocenione wsparcie i pomoc udzieloną prudnickiej jednostce. Starosta Roszkowski skierował do wszystkich strażaków słowa najwyższego uznania za ogromny wkład i zaangażowanie w ratowanie życia, zdrowia i mienia mieszkańców naszego powiatu, podczas szeregu akcji ratowniczo-gaśniczych.

Miłym akcentem zwieńczającym uroczystość było wręczenie przez Starostę Prudnickiego medali okolicznościowych wybitych z okazji Wojewódzkich Obchodów Dnia Strażaka.

(źródło, fot. PSP Prudnik)

[nggallery id=63]

Gazeta Prudnik24 – numer 271

Reklamy

 

ReklamyFacebook