Prudnik24

Moto-Mikołaje odwiedziły Rynek

04 grudnia
22:34 2011

Zgodnie z zapowiedziami zamieszczonymi na stronie internetowej Opolskiego Towarzystwa Motocyklowego, w niedzielę o godzinie 13.00 odbyła się na prudnickim Rynku impreza zatytułowana „Mikołaje na motocyklach”.

Przedsięwzięcie skierowane było do najmłodszych mieszkańców naszego miasta, którzy wraz rodzicami licznie przybyli w okolice Ratusza, biorąc udział w zorganizowanych dla nich grach i zabawach, a także zajadając rozdawane przez kilkunastu Mikołajów smakołyki.

O założenia imprezy zapytaliśmy jednego z Mikołajów, Grzegorza Jędrzeja z klubu motocyklowego WRM MC POLAND – na co dzień pracownika prudnickiego Urzędu Skarbowego i posiadacza okazałego motocykla:
Organizatorami są motocykliści z okolicy, z różnych formacji. Robimy to dla społeczeństwa, a przede wszystkim dla dzieciaków, przy czym nie chcemy się lansować jako jakieś konkretne grupy. Można powiedzieć, że zjednoczył nas wspólny cel, jakim jest dobra zabawa z dziećmi i możliwość rodzinnego spędzenia czasu.

Pani Anna, która przybyła na Rynek z mężem i czteroletnim Adasiem doceniła starania organizatorów:
Bawimy się naprawdę świetnie. Dobrze, że motocykliści pomyśleli o dzieciach i zorganizowali tak fajną imprezę. Można tu choć na moment zapomnieć o problemach. Jest muzyka, są zabawy, dzieci mają prawdziwą frajdę.

Patrząc na rozradowane twarze pozostałych uczestników można było dojść do wniosku, że podzielają te odczucia.
Miłym akcentem kończącym imprezę, była możliwość przejechania się motocyklem wokół Rynku. Mikołaje z duża przyjemnością zabierały chętnych, których, co trzeba przyznać, było wśród dzieci naprawdę sporo.

Jak zapewnia Grzegorz Jędrzej, impreza zostanie powtórzona w przyszłym roku. Trzymamy za słowo.

[nggallery id=70]

BeZ

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook