Prudnik24

Trzy pytania do zespołu Golden Life

05 grudnia
11:40 2011

O koncercie w Kraterze, akustycznym graniu i planach na najbliższą przyszłość – krótkiego wywiadu udzielili muzycy zespołu Golden Life – Adam WOLA Wolski i Jarek PASTYL Turbiarz.

– Na wstępie pytanie o wrażenia po dzisiejszym koncercie
– Bardzo zaje…ste. Publiczność po prostu przeszła wszelkie oczekiwania, nie mogli się zmieścić na parkiecie. Bardzo lubimy takie sytuacje, kiedy jest pełno ludzi, bo wtedy jest po prostu przesympatycznie. Był kontakt, byli ludzie, którzy przyszli tu świadomi – tzn. po to, aby nas posłuchać. Wyśmienicie – niczego lepszego artysta nie może sobie wymarzyć.

– Świetnym pomysłem było zagranie akustycznego koncertu. Czy to ostatnio reguła, czy jednorazowy wyczyn?
– Jak na razie w tej konwencji gramy kilkanaście koncertów. Szykujemy się do nowej płyty, która wyjdzie niebawem, tzn. pewnie za parę miesięcy. A że będzie to właśnie płyta akustyczna, stąd też pojawił się pomysł, aby grać tę trasę w ten sposób. Powstał taki zamysł, by promować ideę zagrania w ten sposób naszych największych przebojów. I z tego co widzimy, słyszymy i czujemy – to się sprawdza.

– Absolutnie się sprawdza. A czy coś nowego także planujecie na niedaleką przyszłość?
– Chcemy wydać tę płytę akustyczną na wiosnę, ale chcielibyśmy jeszcze w tym samym roku wydać płytę długogrającą z nowym materiałem. I z nowym gitarzystą, który jest z nami od 2010 roku. Ci, którzy czekają na fajne dźwięki muszą mieć jeszcze trochę cierpliwości, ale obiecujemy, że będzie warto.

– Dzięki raz jeszcze za rozmowę i koncert
– Pozdrowienia dla wszystkich „czytaczy” portalu Prudnik24.pl

Rozmawiał: Bogusław Zator

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook