Prudnik24

Emocje gwarantowane

16 grudnia
13:38 2011

To będzie ostatni mecz pierwszej rundy rozgrywek grupy B II ligi. Trzynasta kolejka i Doral Zetkama Nysa Kłodzko. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Ciekawe spotkanie zapowiada się w sobotę 17 grudnia. Na Obuwniku zjawi się Tomasz Włodowski z kłodzką drużyną. Dawny trener stanie naprzeciwko drużyny którą kiedyś prowadził, natomiast Maciej Lepczyński stanie naprzeciwko swoich byłych kolegów z drużyny. Zespół tego pierwszego nie jest rewelacją tegorocznych rozgrywek i zajmuje w lidze dopiero 12 miejsce, a Lepczyński w ostatnim czasie nie punktuje jak na początku sezonu (w ostatnim spotkaniu przeciwko HK Żory trafił 1 z 11 rzutów z gry). Tak czy inaczej pojedynki z Kłodzkiem zawsze wzbudzały spore zainteresowanie kibiców i niosły za sobą wiele emocji.

W pierwszej piątce Kłodzka możemy się spodziewać Rafała Urlicha, który niegdyś bronił barw Pogoni, a dziś jest solidnym środkowych drużyny z Dolnego Śląska. Jednak nawet ten mierzący 208 cm wzrostu koszykarz, nie powinien sprawić zbyt dużych problemów Pogoni. Twierdza Prudnik stoi niezdobyta i mało prawdopodobne jest to, że jakąś drużyna wywiezie stąd komplet punktów.

Początek spotkania na hali przy ulicy Łuczniczej, w sobotę (17.12) o godz. 17:30.

Gazeta Prudnik24 – numer 293

Reklamy

Reklamy

Facebook