Prudnik24

Prudniczanka w „Bitwie na głosy” w TVP2!

30 stycznia
16:25 2012

Paulina Lulek z Prudnika weszła w skład drużyny Kamila Bednarka i wystąpi w drugiej edycji ogólnopolskiego telewizyjnego show „Bitwa na głosy”. Wokalne zmagania uczestników będzie można śledzić w 2. programie TVP od marca.

Kamil Bednarek to jedna z gwiazd zaproszonych do udziału w drugiej edycji talent-show „Bitwa na głosy”. To największa produkcja wiosennego sezonu w TVP2, realizowana wspólnie z firmą Mastiff Media Polska.
Lider zespołu StarGuardMuffin – z którym w czerwcu 2011 r. wystąpił także podczas „Dni Prudnika” – to aktualnie jedna z gwiazd nurtu reggae w Polsce. Jego kariera nabrała tempa po udanym występie w 2010 r. w telewizyjnym show „Mam Talent”, gdzie dotarł do finału i zajął drugie miejsce.
Po przyjęciu zaproszenia do udziału w drugiej edycji programu TVP2 „Bitwa na głosy” Kamil podczas castingów 22 i 23 stycznia br. kompletował zespół, z którym zamierza na poważnie powalczyć o zwycięstwo w „Bitwie na głosy”. Formuła programu zakłada, że każda z gwiazd dobiera sobie drużynę złożoną z 16 młodych i utalentowanych osób z rodzinnych stron, a Kamil pochodzi z Brzegu na Opolszczyźnie.
Ostatecznie w składzie drużyny Bednarka znalazło się 16 szczęśliwców najlepszych podczas castingu, a wśród nich Paulina Lulek z Prudnika, a także siostra Kamila – Kornela.

W obecnej edycji „Bitwy…” ich konkurentami będą zespoły prowadzone przez: Janusza Panasewicza, Ryszarda Rynkowskiego, Edytę Górniak, Natalię Kukulską, duet Sistars, Monikę Kuszyńską oraz Mezo. Zapowiada się więc interesująca rywalizacja. Najlepsza drużyna zyska chwałę zwycięzców, oraz zadecyduje o przeznaczeniu nagrody w wysokości 100 tys. zł na szczytny cel związany z miejscowością, którą reprezentuje.

Kamil Bednarek wypowiedział się też, dlaczego wziął udział w programie TVP2:
„(…) Często powtarzałem w wywiadach, że chciałbym pomagać młodym muzykom. Sam dobrze wiem jak ciężko jest się przebić oraz być zauważonym. (…) Zasady „Bitwy na głosy” dają mi okazję, aby w jakiś sposób pomóc 16 – osobowej grupie młodych, utalentowanych ludzi. Podczas emisji programu kamery będą zwrócone głównie na nich. Być może ktoś z mojej drużyny dzięki temu zrobi karierę, komuś może się udać i dobrze wykorzysta swoją szansę. Ponadto ewentualną wygraną można przeznaczyć na jakiś cel charytatywny, co jest kolejnym argumentem na „tak”. (…)”
źródło: http://kamilbednarek.pl/

Być może tę szansę wykorzysta właśnie Paulina? Trzymamy kciuki!

Oto pełny skład drużyny Kamila Bednarka:
Wojciech Bałwako – Prusy
Agnieszka Bisikirska – Wrocław
Nikola Warda – Prochowice
Martyna Szymańska – Pabianice
Weronika Radzimowska – Brzeg
Damian Zając – Pisarzowice
Daniel Sierżant – Jaworzno
Ola Krzyżańska – Gniechowice
Martyna Gąsiorek – Otmuchów
Anna Mrożek – Brzeg
Monika Biczysko – Namysłów
Paulina Lulek – Prudnik
Ania Deko – Nysa
Łukasz Sypień – Chojnów
Kornela Bednarek – Brzeg
Karolina Mleczak – Międzychód

Tekst: Bogusław Zator

(fot. kamilbednarek.pl)

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook